The Love Game

Cykl: The Game (tom 1)
Wydawnictwo: CreateSpace Independent Publishing Platform
angielski
Olczi

Jego wyzwanie? Sprawić, by się w nim zakochała. Jej wyzwanie? Zagrać razem z graczem. Dopóki życie nie zmieni reguł gry… Maddie Stevens nienawidziła Bradena Cartera. Nie mogła znieść nawet jego widoku. Arogancki egoista i playboy Uniwersytetu Kalifornijskiego, Berkeley. On jest wszystkim tym, czym jej brat Pearce nauczył ją gardzić. Więc dlaczego, kiedy dziewczyny rzucają jej wyzwanie, by...

Jego wyzwanie? Sprawić, by się w nim zakochała.
Jej wyzwanie? Zagrać razem z graczem.
Dopóki życie nie zmieni reguł gry…
Maddie Stevens nienawidziła Bradena Cartera. Nie mogła znieść nawet jego widoku. Arogancki egoista i playboy Uniwersytetu Kalifornijskiego, Berkeley. On jest wszystkim tym, czym jej brat Pearce nauczył ją gardzić. Więc dlaczego, kiedy dziewczyny rzucają jej wyzwanie, by zabawiła się z graczem, ona nie odmawia? Maddie sama nie potrafi tego wytłumaczyć.
Braden pragnął małej, namiętnej Maddie od chwili, gdy ją ujrzał. Zrobiłby każdą rzecz, aby ją mieć. Byłby nawet gotów ją w sobie rozkochać. To wszystko jest jedynym sposobem do osiągnięcia tego, czego chce. Seksu.
Ale kiedy Braden odkrywa, że w dziewczynie z Brooklynu jest znacznie więcej, niż kiedykolwiek przypuszczał, nie może przestać opiekować się załamaną istotą ukrywającą się za tymi ładnymi, zielonymi oczami.
Natomiast Maddie odkrywa, że Braden nie jest tylko chodzącą erekcją. W rzeczywistości ma również uczucia. Potrafi być słodki, zabawny, a jego wygląd tak naprawdę nie robi krzywdy. To oznacza problemy – lecz gdy jej brat Pearce pojawia się w Berkeley prosząc ją o pomoc, Maddie zdaje sobie sprawę, że Braden i Pearce nie są tacy sami.
I być może, tylko być może, Maddie i Braden są dokładnie tym, czego jedno potrzebuje od drugiego.

His challenge? Make her fall in love with him.

Her challenge? Play the player.

Until life changes the rules of the game.

Maddie Stevens hated Braden Carter on sight. Arrogant, egotistical, and the playboy of the University of California, Berkeley, he's everything her brother Pearce has taught her to despise. So why, when the girls challenge her to play the player, doesn't she say no? She doesn't know either.

Braden wanted fiery little Maddie the second he laid eyes on her - and he'd do anything to have her, hence why he's agreed to make her fall in love with him. After all, it's the only way he'll get what he wants. Sex.

But, as Braden discovers, there's more to the girl from Brooklyn than he ever imagined - and he can't help but care about the broken girl behind those pretty green eyes.

Maddie finds Braden isn't just a walking erection - he actually has feelings. He can be sweet, funny and his good looks don't exactly hurt. That means trouble - but when her brother Pearce turns up in Berkeley begging for her help, she realises Braden and Pearce aren't so alike anymore.

And maybe, just maybe, they're exactly what each other needs.

źródło opisu: https://www.emmahart.org/game-series

źródło okładki: https://www.emmahart.org/game-series

Karolina | 2019-02-12
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, Dodać
Przeczytana: 12 lutego 2019

Bardzo fajna książka która się szybko czyta. Główni bohaterowie zaczynają grać w grę w której każde może ucierpiec. Jest to historia o miłości która rodzi się z nienawiści pożądania i niechęci do drugiej osoby. Polecam

satinification | 2018-12-14
Przeczytana: 14 grudnia 2018

Krótka, lekka książka do poduszki. Od początku bardzo przewidywalna, ale w sumie nie przeszkadzało mi to, bo przewidywalna stała się już po przeczytaniu samego opisu. Natomiast co jakiś czas któryś z bohaterów wygłaszał dziwnie niepasującą przemowę, głębokie przemyślenia i mądrości życiowe. Wydawało się to całkowicie oderwane od lżejszego tonu powieści. Jednak nie zmienia to faktu, że wrażenia po przeczytaniu mam głównie pozytywne.

Chętnie przeczytałabym historię Meggie i Astona.

Pandora | 2018-11-10
Przeczytana: listopad 2018

Irytująca, płytka i gówniarska. Zakończyłam czytanie po kilku rozdziałach. Dla mnie zero pozytywnych wrażeń.

Adrianna | 2017-12-31
Przeczytana: 04 listopada 2017

On - najlepszy "gracz" w mieście. Sztukę podrywu ma w jednym palcu. Ona - nakłoniona przez znajomych postanawia stawić mu czoła. Chyba nikt by nie przypuszczał (zwłaszcza Bradon i Maddie) dokąd doprowadzi ich wspólna gra.
Bardzo przyjemna książka. Przeczytana w jeden wieczór, wciąga, sprawia, że się uśmiechamy i chociaż nie jest to oryginalna fabuła i książka jest dość przewidywalna, to warto się dla niej oderwać od rzeczywistości . Dobre New Adult.

Edmunda | 2017-04-18
Przeczytana: styczeń 2015

Lekka, przyjemna, miejscami zabawna, czasami irytująca.
Wszystko rozchodzi się o jeden zakład.... rozkochać w sobie i zostawić. Każde z nich ma z tego mieć swoją korzyść, bądź wyciągnąć wnioski.Zakład zostaje przyjęty i gra się zaczyna, jednak żadne z nich nie spodziewało się takich skutków :-)

Ziuta | 2016-04-24

Książka fajna.
Miła.
Sympatyczna.
Dość przewidywalna, ale podobało mi się to, że nie było wielkich dramatów, czy infantylnych zachowań głównych bohaterów. Był natomiast humor, płynna akcja i bardzo przyjemny happy end.
Nie żałuję czasu poświęconego na przeczytanie tej pozycji.

elisabeth | 2016-02-24

nie porywa, niczym nie zaskakuje, mega przewidywalna

Zuza | 2016-02-23

Dawno nie czytałam tak dobrej książki ;)
Braden ? Ten chłopak to z pewnością marzenie każdej dziewczyny.
Jestem w 100% procentach zadowolona z tej książki i z przyjemnością mogę polecić ją każdemu czytelnikowi ;)

Asia | 2016-01-21
Przeczytana: 20 stycznia 2016

Na czym polega gra w miłość? Otóż chodzi w niej o to, by rozkochać kogoś w sobie, a potem porzucić, jednocześnie samemu nie unosząc uszczerbku. Jednak zanim zaczniecie w nią grać, muszę was ostrzec, iż jest to bardzo niebezpieczna gra, gdyż miłość jest nieprzewidywalna i zanim spostrzeżecie, możecie zakochać się na zabój. Właśnie w tą grę zabawili się główni bohaterowie ,,The Love Game" autorstwa Emmy Hart.
Pozwólcie, że trochę wam o nich opowiem. Otóż zacznijmy od Maddie Stevens, która jest jedną z tych niedostępnych, grzecznych dziewczyn, lecz po paru drinkach -podczas pewnej imprezy- zakłada się z swoimi przyjaciółkami, iż w miesiąc rozkocha i porzuci naszego drugiego, głównego bohatera, dając mu nauczkę, za to jak ten postępuje z kobietami. I w takim właśnie sposobie, dziewczyny rozpoczynają swoją operacje OPTP( czyli zagranie z graczem), lecz niestety nie wiedzą, że podczas tej samej imprezy powstał inny zakład.
Braden Carter jest przystojnym graczem, dla którego liczy się...

Całkiem przyjemna chociaż przyznam że momentami bohaterowie strasznie mnie irytowali.