Menedżer w opałach. 24 lekcje zarządzania wielkimi projektami

Tłumaczenie: Ewa Czerwińska
Wydawnictwo: StudioEMKA
Leadership when the Heat's On
biznes, finanse

Nawet najskuteczniejszym liderom zdarza się działać pod presją. W tej książce znajdziesz wiele praktycznych rad, jak ukierunkować firmę, czyli ludzi w niej zatrudnionych, na osiąganie efektów, zwłaszcza w okresach przejściowych: fuzji, zwolnień i zamętu organizacyjnego.

Goldie | 2016-10-15
Przeczytana: 15 października 2016

Bardzo króciutka książeczka. I tak naprawdę zupełnie nie dotyczy zarządzania projektami, a po prostu zarządzania zespołem i doskonalenie siebie jako kierownika zespołu. Jej rozmiary ograniczają jednak rady do bardzo krótkich i nieco ogólnych wskazań typu "stale podnoś poprzeczkę", "przyjmij określony styl zarządzania", które same w sobie oczywiście są dobre, ale bez rozwinięcia szczegółów sprawiają, że książeczka staje się jedynie zestawem napuszonych zdań.