Lost: Secret Identity

Okładka książki Lost: Secret Identity Cathy Hapka
Okładka książki Lost: Secret Identity
Cathy Hapka Wydawnictwo: Channel 4 Books, Transworld Publishers Ekranizacje: Ukryta tożsamość (2000) fantasy, science fiction
Channel 4 Books, Transworld Publishers
2006-01-01
2006-01-01
1905026145
Ekranizacje:
Ukryta tożsamość (2000)

Ta książka nie została jeszcze oceniona NIE MA JESZCZE DYSKUSJI

Bądź pierwszy - oceń książkę

Może nie jest to pełna akcji,i tajemnic książka lecz czyta się szybko i dosyć przyjemnie.

Z bólem daję ocenę "słaba". Książka nie porwała mnie zupełnie niczym. Płytkie dialogi, brak akcji, znikomy związek z serialem. Ot, historia jakich wiele. A oczekiwałoby się czegoś zupełnie innego. Czegoś więcej. Książka zapewne ma jakieś zalety, chociaż dla mnie poza tym, że czyta się ją bardzo szybko nie ma żadnych. Jeżeli szukacie książki, która chwyci was za serce, porwie i wyrwie w zupełnie inny świat - ta książka nie jest dla was. Szukajcie dalej :)

pierwszą część "Zagrożony gatunek" jeszcze można było przełknąć, ale ta część jest tak zła, że aż boli;
nawiązana do serialowego świata i postaci są tak banalne, naiwne, beznadziejne, że aż budzą gniew - jak można było tak "zbezcześcić" pamięć bohaterów "Lost"?! (Jacka i Kate bym darowała, ale nie Sawyera)
niestety - nie polecam

niestety - nie polecam

Można zajrzeć jedynie z sentymentu do bohaterów serialu "Lost", którzy pojawiają się w tle. Pierwszoplanowa historia i sposób jej przedstawienia - na poziomie prac w konkursie literackim dla uczniów szkół gimnazjalnych...

Przeczytane, bo przeczytane, liczyłem na coś innego kupując za grosze tę trylogię związaną z Zagubionymi. W sumie ciekawszy motyw retrospekcji i studiów głównego bohatera aniżeli jego pobytu na wyspie, który w sumie nie miał żadnego znaczenia.

Trafiłem na nią w jakimś supermarkecie parę lat temu. W koszyku wylądowała tylko dlatego, że oglądałem "Zagubionych". Czyta się przyjemnie, lecz wątki są bardzo płytkie. Brakuje krótkich epizodów, które mogłyby ubarwić trochę słabą fabułę.

Zakupu nie polecam, ale też nie odradzam. Co kto lubi...

Czasami powracam do lektury tego "dzieła", czytając tylko rozdziały o życiu przed katastrofą. Akcja na wyspie jest zwyczajnie nudna....

Książkę kupiłem przez przypadek - odwołanie do serialu mnie zachęciło. Niestety historia niezbyt porywająca i niemająca wiele wspólnego z serialem LOST.

• Domowa biblioteczka
  • Koniecznie muszę przeczytać
  • Kryminał, thriller, sensacja...
  • Wypożycz z Biblioteki Raczyńskich

Dodaj cytat z książki Lost: Secret Identity