Aby miłość była piękna czyli kilka słów o czystości

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła
poradniki

Książka, napisana w formie wywiadu, rozwija temat życia w czystości. Autor wyjaśnia szerzej, co oznacza czystość i szybko okazuje się, że nie jest to wyłącznie zakaz współżycia poza małżeństwem. Z lektury dowiemy się nie tylko tego, czego nauczają na ten temat Biblia oraz Magisterium Kościoła, ponieważ Autor porusza całą gamę tematów, które wiążą się bezpośrednio z omawianym pojęciem (m.in. uzależnienie od pornografii, Internetu, a nawet kwestię „in vitro”). Poznamy szereg konkretnych korzyści płynących z zachowywania tej cnoty.

Ilona | 2014-12-20
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2014
Przeczytana: 20 grudnia 2014

Krótko, zwięźle i na temat - tak najprościej można skomentować treść tej książeczki. W prostych słowach przekazuje to co najistotniejsze - czym jest czystość i dlaczego jest taka ważna. Dodatkowo wzbogacona świadectwami zarówno ludzi młodych jak i małżonków. A że autorzy są członkami Ruchu Światło-Życie, to przy okazji jest też jego nienachalną promocją ;-)

anusja95 | 2015-08-10
Paulina | 2014-12-26