Nasz przyjaciel Papież. Jan Paweł II

Wydawnictwo: Papilon
9 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny

Książka, która przybliża najmłodszym postać Ojca świętego Jana Pawła II. Autor opowiada o Jego dzieciństwie, młodości, posłudze kapłańskiej, ostatnich latach życia a także przystępny sposób przedstawia jego nauczanie, wyjaśnia np. co oznacza miłość i pomoc bliźniemu.Bogato ilustrowana. Autorem tekstu jest znany jezuita, publicysta, poeta ks. Wacław Oszajca. Doskonały pomysł na prezent z okazji I K

Noelle | 2010-12-18

Pamiętam, że dostałam ją na I Komunię. Czytałam ją już kilka razy i wciąż do niej wracam. Jest pięknie wydana i przybliża życie polskiego papieża . :]