Moje nowe hobby

Wydawnictwo: Świat Książki
rękodzieło

Książka, podręcznik dla osób w różnym wieku, chcących przygotować gustowne drobiazgi dla siebie, domu, rodziny. Proste i bardziej zaawansowane projekty z instrukcjami wykonania, od patchworków i poduszek, przez pudełka i wycinanki, po dekoracje z warzyw i owoców oraz... aromatyczne mydełka.

Sciri | 2015-11-01

Osobiście bardziej przemawia do mnie pierwszą część poradnika, może dlatego że zawierała więcej drobiazgów, z których koezystałam. Dużym plusem jest to samo, co w pierwszej części - oprócz inspiracji i opisów wykonania, także historię dotyczące savoir-vivre czy zwyczajów (głównie włoskich, ale czego innego oczekiwać po książce napisanej przez Włochów :) )

książek: 1945
Leontyna | 2011-10-10

Wspaniała i pełna pomysłów książka.

Dorota | 2012-05-07

Super książka dla kombinatorów tych początkujących i tych bardziej zaawansowanych.

Julia Miśkowicz | 2014-07-10
Ola | 2014-07-07