Gdy dziecko nie może się skupić

Wydawnictwo: Hachette
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
poradniki

Książka adresowana jest do rodziców, którzy nie wiedzą jak pomóc dziecku, które nie może się skupić. Dziecko, które ma problemy z koncentracją, jest często zagubione i źle się uczy. Jednak doświadczenia wskazują, że gdy zaczyna lepiej kontrolować swoją uwagę, odzyskuje energię, wiarę w siebie i otrzymuje lepsze oceny. Ten praktyczny poradnik został napisany i skonsultowany przez ekspertów zajmując

czarna_zjawa | 2011-07-09

Warto przeczytać. Chociażby po to, aby przekonać się, iż dziecko nie jest leniwe, a należy do tych, dla których koncentracja to coś trudnego. Dzięki tej książce dowiemy się jak pomóc dziecku oraz jak stworzyć mu warunki, które będą sprzyjały koncentracji, a co za tym idzie lepszym wynikom w nauce.

Barbara | 2014-01-12
Na półkach: Chcę przeczytać, Posiadam