Aloes zwyczajny

Wydawnictwo: Klub dla Ciebie
7 (4 ocen i 2 opinie) Zobacz oceny
poradniki

Poradnik wskazuje na różnorodne możliwości zastosowania aloesu i zawiera liczne receptury kosmetyków i preparatów leczniczych, które mogą być wykonane w domu.

Picanto | 2015-10-09
Przeczytana: 09 października 2015

Ubóstwiam! Ta niepozorna książeczka dała początek aloesowemu szałowi jaki teraz mi towarzyszy. Napisana prosto i na temat plus zawiera sporo przepisów, które można modyfikować na miliony sposobów.
Mój aloes powoli rozrasta się w doniczce, a ja raz po raz wracam do lektury i zgłębiam wiedzę o tej niepozornej i jakże łatwej w hodowli roślince.

Wszystko co chcesz wiedzieć o aloesie znajdziesz w tej skromnej książeczce. Polecam receptury kosmetyków z aloesu.

Otysia | 2015-08-12
Aredhel | 2015-03-14