Pamiętnik malucha (półka)

Wydawnictwo: Edycja Świętego Pawła

Nie tylko dorośli i nastolatki mogą mieć swoje pamiętniki. Maluchy także. z jaką radością kilkulatki dowiadują się, jak to było, kiedy były dzidziusiami. Nieustannie wypytują rodziców o szczegóły dotyczące wczesnego dzieciństwa. śmieją się do łez, przypominając sobie, jak brzmiały ich pierwsze wypowiadane słowa. Te wszystkie informacje są tak ważne, bo to dowód, że dzieci były oczekiwane i kochane od samego początku życia.Pamiętnik malucha to książka, która pomoże rodzicom utrwalić najważniejsze fakty, daty i wydarzenia pierwszych dwóch lat życia dziecka. Album zilustrowany fantastycznymi zdjęciami słynnej na całym świecie pani fotograf Anne Geddes, stanowi doskonały prezent z okazji urodzin dla każdego wyjątkowego malucha.

Emilia | 2011-12-03
Kobieta | 2011-02-05