Chińszczyzna po polsku. Praktyczna gramatyka języka chińskiego. Tom II

Okładka książki Chińszczyzna po polsku. Praktyczna gramatyka języka chińskiego. Tom II Adina Zemanek
Adina Zemanek Wydawnictwo: Nowela językoznawstwo, nauka o literaturze
językoznawstwo, nauka o literaturze
Nowela
2013-09-24
2013-09-24
9788362008360
język chiński; gramatyka języki obce nauka języków sinologia

Okładka książki Krytyka Polityczna nr 29. Chiny blisko Ai Weiwei, Miguel Arana Catania, Giovanni Arrighi, Anna Bikont, Jakub Bożek, Justyna Drath, Maciej Gdula, Xiaolu Guo, Jane Hardy, Konstanty A. Jeleński, Noémi Kiss, Michał Kmiecik, Andrzej Leder, Barbara Liberska, Stanisław Liguziński, Jakub Majmurek, Mao Zedong, Cezary Michalski, Agnieszka Mikrut-Żaczkiewicz, Tomasz Piątek, Lesya Prokopenko, Redakcja pisma Krytyka Polityczna, Mariusz Sieniewicz, Ann Snitow, Igor Stokfiszewski, Michał Sutowski, Joanna Szczęsna, Frederic Tuten, Gianni Vattimo, Wang Hui, Wojciech Worotyński, Yossi Yonah, Michael Yuen, Adina Zemanek, Slavoj Žižek, Guy Zucker
Krytyka Polity... Ai Weiwei, Miguel A...
Okładka książki Stary i Nowy Świat. Od "rewolucji" neolitycznej do podbojów Aleksandra Wielkiego Jan Chochorowski, Krzysztof M. Ciałowicz, Małgorzata Kaczanowska, Janusz Krzysztof Kozłowski, Janusz A. Ostrowski, Joachim Śliwa, Joanna Wolska-Lenarczyk, Adina Zemanek, Jarosław Źrałka
Stary i Nowy Ś... Jan Chochorowski, K...

Najlepsza do nauki tego języka.

Najlepsza do nauki tego języka.

Jedynym problemem tego podręcznika są poprzekreślane przykłady niepoprawnych gramatycznych zdań, które mogą sprawić, że uczniowie zapamiętają przez przypadek coś, czego nie powinni:)

• Chiny
  • Pożyczone od dobrych ludzi
  • Pa-Chiny
  • Języki
  • Koniecznie przeczytać
  • Chiny
  • Jest

Dodaj cytat z książki Chińszczyzna po polsku. Praktyczna gramatyka języka chińskiego. Tom II