Kochanej córce

Wydawnictwo: Święty Paweł

Bywa, że zwykła karta z życzeniami już nie wystarcza. Dlatego książeczka ta mieści w sobie słowa, które chciałoby się powiedzieć bardzo, bardzo wyjątkowej córce. Ta książeczka to szczere podziękowanie za to, kim córka jest dla kochających rodziców, to serdeczne życzenia dla córki, aby wzięła od życia wszystko to, co dobre i budujące.Krótkie sentencje wzbogacone delikatnymi ilustracjami w tle. Doskonałe na wszelkie rodzinne uroczystości, kiedy kartka nie wyrazi wszystkiego.

Pięknie napisana książka. Dziękuję moim Rodzicom za tak wspaniały prezent :)

Melanie | 2016-07-07
Przeczytana: 07 lipca 2016

Prezent od mojej mamy :* Która jest najukochańszą osobą w moim życiu.

emyla | 2011-08-15
Na półkach