Modlitwa myślna

Difficulties in mental prayer
9788375022063
religia
drolek

Kard. Newman miał kiedyś powiedzieć, że "modlitwa jest dla nas, ludzi, językiem obcym, dlatego uczymy się jej tylko przez ćwiczenie". Ta praca pomaga przezwyciężyć trudności, jakie zwykle napotykamy, gdy próbujemy codziennie się modlić. Autor, omawiając różne postaci modlitwy, odnosi je do naszych charakterów, co czyni książkę nieocenionym przewodnikiem dla każdego, kto ten szczególny 'język obcy' chce oswoić w pełni.
Thomas Merton, trapista, którego podziwia cały świat, o "Modlitwie myślnej" powiedział krótko: "To najlepsze rekolekcje, jakie kiedykolwiek mieliśmy w Getsemani".

źródło opisu: www.wydawnictwo.pl

źródło okładki: www.wydawnictwo.pl

Brak opinii. Napisz pierwszą opinię!