Wróżki. złoty skarb

Wydawnictwo: Egmont Polska

Jest początek lata, czas wyruszyć na poszukiwanie skarbu! Ale czym jest ów skarb i gdzie został ukrytya Wskazówki zawarte są w liście do królowej Klarion. Trzeba je tylko dobrze przemyśleć, bo każda

Kate | 2014-10-05
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Disney~, 2014
Przeczytana: 04 października 2014

Książeczka jest wybitnie krótka, ma jedynie 14 stron, na dodatek twardych. Przeznaczona głównie dla malutkich dzieci, choć posiada ostrzeżenie przed drobnymi elementami (mogą być niebezpieczne dla dzieci poniżej trzech lat).
Opowiada o corocznym poszukiwaniu skarbu, które odbywa się początkiem lata. Jak zwykle królowa Klarion zostawiła dla elf z Domowego Drzewa list ze wskazówkami.
Szczerze mówiąc głupota wróżek, jaką pokazali w tej książce, mnie boli. Po przeczytaniu treści listu natychmiast wiedziałam czym jest skarb, a pomysły wróżek w niektórych momentach były absurdalnie głupie. Choć może książki dla dzieci właśnie takie muszą być?
Na ostatniej stronie znajduję się śliczna rozkładana ilustracja, ona ratuję troszkę głupotę tej opowieści.

Agula1215 | 2010-10-20
Na półkach: Walt Disney, Przeczytane