Okruch lodu opowiadanie z tomu Miecz Przeznaczenia [mówiącaKsiążka]

Okładka książki Okruch lodu opowiadanie z tomu Miecz Przeznaczenia [mówiącaKsiążka] Andrzej Sapkowski
Andrzej Sapkowski Wydawnictwo: Cykl: Wiedźmin Geralt z Rivii (tom 2) fantasy, science fiction
Wiedźmin Geralt z Rivii (tom 2)
2012-01-01
2012-01-01

Opowiadanie Coś Więcej i scena na wzgórzu Soden- mistrzostwo świata.
"Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej."

Opowiadanie Coś Więcej i scena na wzgórzu Soden- mistrzostwo świata.
"Jesteś czymś więcej, Ciri. Czymś więcej."

Mało co mnie tak wzrusza jak opowieść o wiedźminie i jego przeznaczeniu.

Mało co mnie tak wzrusza jak opowieść o wiedźminie i jego przeznaczeniu.

Tę część zaczęłam jako audiobook i przepadłam. Jestem wniebowzięta! Rewelacyjne wykonanie!
Nie wiem jak inni czytelnicy, ale Yennefer nie jest moją ulubienicą.
Świat stworzony przez pana Sapkowskiego nie umywa się do serialowego.
Popełniłam straszny błąd, zaczynając serial równo z książkami. Oczywiście serial przerwałam.
Ciężko opiniować tak popularny cykl. Często zdarza się, że coś jest przereklamowane, mimo to staje się hitem. W tym przypadku jest wręcz przeciwnie.

Nie wiem jak inni czytelnicy, ale Yennefer nie jest moją ulubienicą.
Świat stworzony przez pana Sapkowskiego nie umywa się do serialowego.
Ciężko opiniować tak popularny cykl. Często zdarza...

Przez praktycznie całą książkę nie potrafiłam wtopić się w treść i cieszyć się opowiadana historią. Bardzo dłużyła mi się ta powieść , na co znaczący wpływ miała okrojona ilość starć Geralta z wrogami. Nie jestem pocieszona tym faktem, że po części się zmuszałam ,żeby dokończyć ten tom. Światło w tunelu pojawiło się w momencie gdy do akcji wkroczyła Ciri. Zakończenie książki świetne , wzbudzające ciekawość i chęć do sięgnięcia po kolejny tom. Mam nadzieję ,że będzie w nim większe tempo akcji i treść rozbudzająca wyobraźnię .

Tom drugi jaki i cały cykl doskonały.

Tom drugi jaki i cały cykl doskonały.

Audiobooki z Wiedźmina zrobione są genialnie, absolutnie polecam. Jest to moja pierwsza styczność z Wiedźminem, nie czytałam książek i zastanawiam się czy czyta się równie fantastycznie co słucha.
Drugi tom znacznie bardziej mi się podobał od pierwszego, był bardziej spójny a opowiadania ciekawsze. Relacja Ciri i Geralta jest czymś wspaniałym, roztapia serce.

Uwielbiam!

Uwielbiam!

Książka przesłuchana w formie audiobooka. Muszę przyznać, że te słuchowiska są zrobione na najwyższym poziomie i słuchało się tego rewelacyjnie. Sama książka według mnie również jest świetna, podobała mi się jeszcze bardziej niż poprzednia część, głównie za sprawą Ciri ☺️ na pewno wrócę po więcej

Najlepsza książka z serii, zdecydowanie jedna historia trafiła mocno w moje serce i przebiła na wylot.

Kocham <3

Kocham <3