Okładka książki Uwięziona w czterech ścianach

Uwięziona w czterech ścianach

Autor:
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Saga Arabska". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
wydawnictwo
papier
Amanda
5.5 (2 ocen i 1 opinia)

Opis książki

Ahmed jest niezadowolony z niezależności żony. Ciągłe awantury i oschłość uprzykrzają im życie. Po długich wahaniach Dorota rzuca pracę, by ratować małżeństwo. Przeprowadzają się na odludną farmę, by żyć z dala od arabskiej rodziny. Dorota zachodzi w kolejną ciążę... - On cały czas twierdził, że jest przeciwny tradycyjnym zwyczajom i takiemu traktowaniu kobiet. Mówił, że dlatego właśnie ożenił si...

- On cały czas twierdził, że jest przeciwny tradycyjnym zwyczajom i takiemu traktowaniu kobiet. Mówił, że dlatego właśnie ożenił się ze mną, bo chce mieć nowoczesną i kochającą się rodzinę.
- Kłamał i grał. On potrafi, ma to opanowane do perfekcji. Może i odpowiada mu bladolica żona, ale przeniesiona w nasze realia musi poddać się odwiecznym regułom. Przykro mi, Docia, ale taka jest prawda. Straszliwie wdepnęłaś.

źródło opisu: Ringer Axel Springer, 2013

źródło okładki: Zdjęcie autorskie