Codzienność dziecka z zespołem Aspergera: okiem rodzica i terapeuty

Okładka książki Codzienność dziecka z zespołem Aspergera: okiem rodzica i terapeuty Agnieszka Borkowska, Beata Grotowska
Agnieszka BorkowskaBeata Grotowska Wydawnictwo: Grupa Wydawnicza Harmonia zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Grupa Wydawnicza Harmonia
2012-01-01
2012-01-01
zespół Aspergera

Okładka książki Młody mistrz programowania Agnieszka Borkowska, Paweł Borkowski
Młody mistrz p... Agnieszka Borkowska...
Okładka książki Młody mistrz programowania. Języki Baltie i Scratch dla dzieci Agnieszka Borkowska, Paweł Borkowski
Młody mistrz p... Agnieszka Borkowska...

Autorki książki w przystępny sposób przedstawiły drogę, którą musi przebyć rodzic razem ze swym dzieckiem z zespołem Aspergera - niepokojące objawy, diagnoza, wskazówki przydatne do pracy nad zachowaniem i obowiązkami szkolnymi, współpraca ze szkołą i terapeutami. Jest dobra dla tych osób, które rozpoczynają zagłębianie się w tematykę zespołu Aspergera.

Niewątpliwie bardzo rzetelna i przydatna książka (poradnik) dla rodziców dzieci z zespołem aspergera. Bardzo dużo praktycznych wskazówek.

Książkę czyta się niemalże jednym tchem. Jest napisana przystępnym językiem, zatem może po nią sięgnąć nie tylko student czy lekarz, ale i rodzic czy zwyczajnie - osoba zainteresowana tematem. Wiele przykładów z życia, wiele życiowej wiedzy wskazówek oraz wyjaśnień. Naprawdę świetna pozycja.

• Zespół Aspergera
  • Praca
  • Poradniki
  • 2016

Dodaj cytat z książki Codzienność dziecka z zespołem Aspergera: okiem rodzica i terapeuty