Okładka książki Hobbit, czyli tam i z powrotem

Hobbit, czyli tam i z powrotem

Autor:
9788324402052
typ
papier
wojtasemzi
7,57 (24015 ocen i 1364 opinie)

Opis książki

Nowe, ekskluzywne wydanie bestsellerowej powieści. Arcydzieło literatury fantasy. Baśniowy, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach fantastyczny świat oraz barwne postaci i ich wspaniałe przygody. Bohaterem jest tytułowy hobbit, "istota większa od liliputa, mniejsza jednak od krasnala", pełen życzliwości dla świata, dobroci, nieskory do męstwa, a przecież odważny, poczciwy, a przecież sprytny. ...

Nowe, ekskluzywne wydanie bestsellerowej powieści.
Tolkien szuka w swej powieści odpowiedzi na podstawowe pytania o źródła dobra i zła. To także wstęp i zaproszenie do najgłośniejszego dzieła Tolkiena Władcy Pierścieni.
Lektura szkolna.

źródło opisu: http://www.matras.pl/hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-170013.html