Hobbit, czyli tam i z powrotem

Wydawnictwo: Wydawnictwo Iskry
Skibniewska Maria
The Hobbit
9788324402052
wojtasemzi

Nowe, ekskluzywne wydanie bestsellerowej powieści. Arcydzieło literatury fantasy. Baśniowy, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach fantastyczny świat oraz barwne postaci i ich wspaniałe przygody. Bohaterem jest tytułowy hobbit, "istota większa od liliputa, mniejsza jednak od krasnala", pełen życzliwości dla świata, dobroci, nieskory do męstwa, a przecież odważny, poczciwy, a przecież...

Nowe, ekskluzywne wydanie bestsellerowej powieści.
Arcydzieło literatury fantasy. Baśniowy, przemyślany w najdrobniejszych szczegółach fantastyczny świat oraz barwne postaci i ich wspaniałe przygody. Bohaterem jest tytułowy hobbit, "istota większa od liliputa, mniejsza jednak od krasnala", pełen życzliwości dla świata, dobroci, nieskory do męstwa, a przecież odważny, poczciwy, a przecież sprytny.
Tolkien szuka w swej powieści odpowiedzi na podstawowe pytania o źródła dobra i zła. To także wstęp i zaproszenie do najgłośniejszego dzieła Tolkiena Władcy Pierścieni.
Lektura szkolna.

źródło opisu: http://www.matras.pl/hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-170013.html

źródło okładki: http://www.matras.pl/hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-170013.html

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
natlik | 2014-12-10
piotrek_s89 | 2014-12-09
Przeczytana: 2013 rok
Kofinka | 2014-12-09
Przeczytana: marzec 2011
Jak wyglądałyby domy ze znanych książek?

Czytając książkę, przenosimy się niejako w inny świat. Im bardziej sugestywnie jest odmalowany, tym wyraźniej widzimy go oczyma wyobraźni. Obejrzenie ekranizacji bywa bolesne, jeśli wizja reżysera i scenografa nie pokrywa się z naszymi wyobrażeniami.

Na półkach