NIEMIECKIE WOJSKA PANCERNE NA FRONCIE WSCHODNIM

Wydawnictwo: Bellona
historyczna

Książka zawiera opisy najciekawszych starć, jakie toczył na froncie wschodnim generał Erhard Raus, jeden z najzdolniejszych niemieckich dowódców pancernych. Opisuje działania niedługo po wojnie, gdy amerykańska armia, przewidująca możliwość wybuchu wojny ze związkiem Radzieckim, postanowiła wykorzystać doświadczenie przebywających w niewoli niemieckich oficerów. Pozycja, jakiej nie może pominąć ża

krv | 2015-03-05

Rewelacyjna książka! Pokazująca sytuacje taktyczne z punktu widzenia dowódcy wojsk pancernych. Możliwe warianty taktyczne. Opis który i dlaczego został wybrany, następnie opis przebieg samych walk. Jeżeli ktoś zna podobne książki PROSZĘ piszczcie. Taki Sun Tzu W praktyce ;)

Rebelson1990 | 2016-10-30
AdrianX | 2016-10-21