100 sekretów Mistrza Sprzedaży

Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse
Marcinkon

Od ilu lat pracujesz jako sprzedawca? A może dopiero zaczynasz swoją przygodę ze sprzedażą? Na pewno masz już na swoim koncie jakieś sukcesy, ale i porażki. Wiesz, że pomimo kryzysów, wymagających klientów i dużej konkurencji sprzedaż nie tylko bywa źródłem dochodów, lecz także może Ci dostarczyć wiele osobistej satysfakcji. Twoje zasoby wiedzy i umiejętności wciąż rosną, lecz czasami brakuje Ci tego czegoś — właściwej, konkretnej porady, przychodzącej w odpowiednim momencie.

100 zasad, którymi dzieli się z Tobą Mistrz Sprzedaży, to niezbędnik wybitnego handlowca. Czasem zasady wydadzą Ci się oczywiste, czasem odkrywcze, a przy niektórych zatrzymasz się i powiesz: „To jest to!”. Rady zamieszczone w tej książce są krótkie i treściwe. Stworzone specjalnie dla Ciebie — człowieka zajętego, zawsze w biegu, który nie ma czasu na zagłębianie się w filozoficzne dywagacje. Przeczytaj je, a spojrzysz na sprzedawanie z innej strony, będziesz w nowy sposób myśleć o swojej pracy, klientach, ich celach i oczekiwaniach.

Pamiętaj! Po przeczytaniu tej książki nie pożyczaj jej nikomu na dłużej. Na pewno będziesz wracać do niej wielokrotnie.

źródło opisu: http://onepress.pl

źródło okładki: onepress

Tomekkot | 2017-11-12
Na półkach: Biznes, Przeczytane
Przeczytana: 04 listopada 2017

Nic nowego i odkrywczego ta książka nie zawiera. Szybkie podsumowanie co dobrze a co źle wpływa podczas sprzedaży a na koniec jeszcze jest ukazanie przyszłości handlu w MLM.
Można na szybko przelecieć i kilka spraw sobie ugruntować ale na pewno nie polecam jako książkę do nauki sprzedaży. Chociaż na początek i tak lepsza taka niż nic.

buu | 2018-11-23
Przeczytana: 21 listopada 2018