Legendarne samochody. Klasyka stylu i projektowania

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
motoryzacja

„Klasyka stylu i projektowania” jest kolekcją najważniejszych i najpiękniejszych samochodów, jakie kiedykolwiek zbudowano. Od „bezkonnych powozów” z początku XX wieku, takich jak Ford Model T z 1908 roku, poprzez kształtne sylwetki BMW 328 i Jaguara E-Type, do rasowych kształtów Ferrari Enzo Ferrari z 2002 roku, wybór ten umożliwia unikalny wygląd w kluczowe momenty w dziejach wzornictwa i projektowania motoryzacyjnego. Samochody prezentowane są w kolejności chronologicznej, z wykorzystaniem serii wysmakowanych estetycznie fotografii Michela Zumbrunna, jednego z najlepszych współczesnych artystów fotografików, zajmujących się motoryzacją.

źródło opisu: http://www.olesiejuk.pl/

źródło okładki: http://www.olesiejuk.pl/