Książka z dziurą

Tłumaczenie: Zuzanna Naczyńska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Seria Artystyczna". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Egmont Polska
The book with a hole
BUKA

Jest książka, a w niej dziura. Wielka dziura w samym środku książki. Pełna śmiesznych rysunków i jeszcze śmieszniejszych pomysłów „Książka z dziurą” bestsellerowego autora Hervé Tulleta oczaruje dzieci w każdym wieku.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Adrian F | 2018-02-10
Przeczytana: 09 lutego 2018

Gdybym był czterolatkiem to myślę, że ta książka dałaby mi niesamowitą radość. Mogłaby być największą przygodą, można byłoby z nią zrobić praktycznie wszystko, zjeść co tylko się wymarzy, zbudować piękne miasto, utrudnić lub usprawnić w nim ruch drogowy, nawet polecieć w kosmos lub zobaczyć najmniejsze żyjątka. Ilustracje może nie są zbyt łatwe w odbiorze, ale na pewno intrygują. Dlatego myślę, że ta książka najlepiej sprawdzi się dla dzieci w wieku przedszkolnym, które potrafią analizować obrazy dodając do nich wyobraźnię.

Bravo26 | 2017-12-23
Przeczytana: 23 grudnia 2017

Mamy, czasami oglądamy, ale do końca nie wiem, co z nią robić. Raczej nie nadaje się do czytania😁

kryloc | 2017-02-28
Przeczytana: 01 lutego 2017

Świetna zabawka logiczna. Można fajnie bawić się z dzieciakami.

bibi | 2015-08-03
Przeczytana: lipiec 2015

To, że książka Herve Tulleta może zachwycić, nie jest dla nikogo nowością. Ale skąd w jego głowie tyle doskonałych pomysłów, pozostaje dla mnie zagadką.

Książka z dziurą to kolejna interaktywna pomoc, która sprawia, że nie można siedzieć i patrzeć w strony bezczynnie. Kreatywność i wyobraźnię pobudza mocno. I ma tak dużo stron! Szkoda tylko, że cienkich papierowych, trzeba się bawić bardzo ostrożnie, upss.
Co my tu mamy? Paszczę krokodyla, teatr, rondo z miejscem na pomnik, talerz lub garnek do zapełnienia go czymś smakowitym, rzucanie piłki do celu, trafianie rączką w środek tarczy z zamkniętymi oczami, skakanie do basenu, i wiele wiele innych. Miłej zabawy! Zobaczcie jak dzieci stają się rozbrykanymi twórcami!

ziza | 2014-09-29

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Genialny pomysł na książkę dla dzieciaków(w wieku przedszkolnym wzwyż)
Jest to duuuża książka na środku której jest ogromniasta dziuuuura!
co można zrobić z dziurą?
Ano wiele rzeczy
Można do niej wrzucać piłki jak do kosza
można jej używać, jako szkła powiększającego
można nawet udawać że buzia przemienia się w maskę kiedy się ją włoży do dziury
i wiele wieeeeeele innych rzeczy

Ta książka działa na wyobraźnię dzieciaków.
Polecam wszystkim!