zbrodnia katyńska i jej białe plamy

Wydawnictwo: INTERDRUK
historyczna

Jak powstał system masowego terroru w związku SowieckimaJak działałaCzy mord w Katyniu był przypadkiemaKim byli ludzie, którzy podjęli decyzje o wymordowaniu polskich oficerówaW jakim celu NKWD spreparowało fałszywe cmentarze w KatyniuaJakie były losy Międzynarodowej Komisji Lekarskiej badającej przyczyny ich śmierciaCzy Chruszczow usiłował zatrzeć ślady swojego udziału w zbrodni KatyńskiejaKim był Wasilij BłochinaKto wchodził w skład Trójki podpisującej wszystkie wyrokiaNa te i inne pytania próbuje odpowiedzieć książka zbrodnia Katyńska i jej białe plamy Romana Wawrzonka.

gosiaque | 2016-08-07
Bogusław | 2015-05-06