rozwiń zwiń

Dyskusje o książce A lasy wiecznie śpiewają

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Znajdź książkę
 Pierwsza kawa o poranku Pierwsza kawa o poranku  Czarna kawa Czarna kawa Proszę o okładkę z chudym psem.
3 dni temu
Książka z książki
 Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek Opowieści na dobranoc dla młodych buntowniczek
5 dni temu
Warte przeczytania książki obyczajowe
Jeśli obyczajowe, to polecę: Ja wam pokażę! Katarzyny Grocholi, Nie zapomnisz o tym, co ci zrobiłem Alex Sand, albo Powrót do starego domu Ilony Gołębiewskiej :)
Czytamy w weekend
@awita: Ja też się zakochałam - i w Kąkolu  i w stylu Zośki Papużanki do tego stopnia, że przygotowałam już sobie następną jej książkę (Kąkola kończę) wyszperaną w hałdach wstydu  Świat dla ciebie zrobiłem Świat dla ciebie zrobiłem. Nie wiem, czy nie zaprzyjaźnię się z Zośką na dłużej :)
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
3 lata temu
Pokazuje 6 z 28