Miłosna terapia

Okładka książki Miłosna terapia Lesley Dunn
Okładka książki Miłosna terapia
Lesley Dunn Wydawnictwo: Aramis Seria: Wyspy Szczęścia literatura obyczajowa, romans
Wyspy Szczęścia
Love is no handicap
Aramis
1993-01-01
1993-01-01
Jakub Kowalski
romans miłość związek kobieta mężczyzna literatura kobieca terapia

Bohaterką jest pielęgniarka Isabel, która pracuje na ogromnym statku wycieczkowym. Isabel jest zjawiskowo piękna, więc ma kilku adoratorów zarówno pasażerów jak i członków załogi. Jej serce zostanie podbite przez jednego z pasażerów. Lekarz wojskowy bardzo przystojny. Niestety został kaleką podczas udzielania pomocy. Rodney uważa, że jako kaleka nie jest pełnowartościowym mężczyzną i dlatego próbuje trzymać się od Isabel na odległość. Bardzo ciekawa książka.

• 2017
  • Przeczytane 1996
  • Przeczytane ...-2015
  • Aramis
  • Harlequiny, romansidła
  • Literatura Obyczajowa
  • Książka "Uwolniona"

Dodaj cytat z książki Miłosna terapia