Jak wygrać każde negocjacje nie podnosząc głosu, nie tracąc zimnej krwi i nie wybuchając gniewem / Pakiet z S. O. S. Prezentacja! 9 łatwych kroków: od

Wydawnictwo: MT Biznes
biznes, finanse

Jak wygrać każde negocjacje... Dobry negocjator to ktoś, kto potrafi rozwiązywać złożone problemy i osiągać twarde rezultaty, nie wytaczając ciężkiej artylerii. Robert Mayer sprawnie i z gracją wprowadzi cię na drogę dobrych negocjacji. S. O. S. Prezentacja!... Nie martw się... zabłyśnij! W tej książce znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby zamienić swoją następną prezentację w spektakularny sukces nawet, jeśli sama myśl o tym, że masz stanąć przed publicznością przyprawia cię o drżenie.

jwlodarczyk | 2016-02-16
litpawel | 2015-07-28