Praktyczny kurs transerfingu w 78 dni

Okładka książki Praktyczny kurs transerfingu w 78 dni Vadim Zeland
Okładka książki Praktyczny kurs transerfingu w 78 dni
Vadim Zeland Wydawnictwo: Hartigrama Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 9) poradniki
poradniki
Transerfing rzeczywistości (tom 9)
Hartigrama
2013-01-01
2013-01-01
Marcin Pracki

🌌🚪 Przejrzyj zasłonę rzeczywistości i odkryj tajniki Transerfingu w "Praktycznym kursie w 78 dni"! 📚✨

Vadim Zeland, mistrz przekazu duchowego, otwiera przed Tobą magiczne drzwi do świata, w którym to Ty decydujesz o swoim losie. Zmienienie rzeczywistości według własnego uznania stało się możliwe dzięki potężnej technice Transerfingu. 🌟💫

To zbiór 78 kluczowych zasad i terminów, które odkryją Ci iluzoryczność świata zewnętrznego. Rzeczywistość nie kształtuje się sama - w każdej chwili możesz wybierać spośród mnóstwa wariantów, osiągać swoje cele i decydować o tym, co powinno się wydarzyć w Twoim życiu. To wspaniała szansa, by zarządzać swoją rzeczywistością i kreować swoje szczęście. 🌈🎯

Książka "Praktyczny kurs transerfingu w 78 dni" to wyjątkowe podsumowanie tej fascynującej teorii, która stała się kultową serią Vadima Zelanda. Przełamuje ona granice różnych języków i kultur, zdobywając serca czytelników na całym świecie. Zrozumienie tych zasad to jak otwarcie skrzyni pełnej życiowych skarbów. 💎💡

Nie jest to lektura dla każdego - wymaga skupienia i otwarcia się na nowe spojrzenie na rzeczywistość. Jednak efekty, jakie przynosi, są nieocenione. Po przyswojeniu tych wskazówek, Twoje życie nabierze zupełnie nowego sensu, a Ty zrozumiesz, że jesteś kowalem swojego losu. 🔥🗝

Czytając tę książkę, doświadczysz nieopisanych uczuć, jak spadający w otchłań niezwykłych możliwości. Transerfing uczy, jak korzystać z praw wszechświata, unikać wpływu negatywnych sił i wybierać dla siebie to, co najlepsze. To prawdziwa podróż poza granice zwykłej rzeczywistości! 🌠🌌

Jeśli jesteś gotowy na nową przygodę, nauczyć się kreować własną rzeczywistość i zdobyć umiejętności Transerfingu, ta książka jest dla Ciebie. Znajdziesz w niej nie tylko mądrość, ale również dawkę pozytywnej energii, która będzie Cię wspierać w codziennym życiu. 🌿🧠

Daj szansę tej fascynującej teorii i zanurz się w świat Transerfingu. A może odkryjesz swoje ukryte zdolności i zyskasz moc, by kształtować swoje życie na swoich warunkach? 🌏🌌

#Transerfing #KursTranserfingu #KreowanieRzeczywistości #ZarządzanieLosami #PotęgaWoli #KształtowanieŻycia #DuchowaPodróż #OtwarcieNaNoweMożliwości #ZmianaSensuŻycia #MagiczneDrzwi #KsiążkaPełnaSkarbów #MądrośćDuchowa #PraktykiTranserfingu #FascynującyŚwiat #FaleEnergii #WybórDlaSiebie #InspirująceSpojrzenie #CzytajIKreuj #Ezoteryka #OdkrywanieSamegoSiebie #ZmieniajRzeczywistość #DuchowyRozwój

To zbiór 78 kluczowych zasad i...

Nawet jeśli ktoś nie wierzy w transerfing książka jest świetnym zbiorem zasad życiowych.

Przeczytałam wszystkie tomy w PDF. Polowałam na tę książkę już dawno. I w końcu udało mi sie ją przeczytać.
Nie jest to publikacja prosta. Trzeba się skupić przy jej czytaniu, ale naprawdę warto, bo są w niej zawarte cenne informacje o tym, jak kształtować naszą rzeczywistość. Tak, to jest możliwe!
Autor wiele tłumaczy czytelnikom i udowadnia, że to MY jesteśmy odpowiedzialni za to, jak wygląda nasze życie.
Bardzo dobra książka. Polecam osobom zainteresowanym rozwojem osobistym. Ja na pewno będę do niej wracała niejednokrotnie.

Autor wiele tłumaczy czytelnikom i udowadnia, że to MY jesteśmy...

Doskonałe podsumowanie i zbiór najważniejszych zasad do których będę wracał.

Doskonałe podsumowanie i zbiór najważniejszych zasad do których będę wracał.

Działa

Działa

Na tematy powiązane z Transerfingiem przeczytałam już całkiem sporo dobrych książek (choć nie ukrywam że Transerfing jest moją ulubioną serią),lecz wszystkie miały pewną zasadniczą wadę. Nawet po zrobieniu sobie pewnych notatek i oznaczeniu w tomie najważniejszych kwestii, niestety informacje zawarte w nich zachodzą nieuchronnie mgłą zapomnienia, a pozytywna energia czerpana podczas czytania ulatnia się bezpowrotnie po kilku dniach. Vadim Zeland wpadł moim zdaniem na genialny pomysł pomagający w utrwaleniu sobie, pamiętaniu a przede wszystkim praktykowaniu jego rad na co dzień. Dla mnie świetna lektura i dawka pozytywnej energii każdego dnia. W połączeniu z kartami można jej używać przez wiele dni nie tylko tytułowe 78 lub sięgać w chwilach zwątpienia, kiedy za bardzo zawładnie nami nasz sen na jawie. Idealna dla początkujących- prawdziwy i solidny kurs kierowania rzeczywistością. Oczywiście tego, że działa chyba nie muszę już mówić ;)

To juz ostatni tom "Transerfingu rzeczywistosci" Jest tgz pigulka calej serii, polecana wszystkim tym ktorzy potrzebuja szybkiego przypomnienia sobie wszystkich pojec. Na kazdej stronie zawiera inny interesujacy obrazek podaje nam przyklad pojecia oraz jego opis. Co dzien rano czytamy jedna strone i ta lekcja pozostaje w naszej glowie przez caly dzien. Ksiazka jest super uzupelnieniem kultowej serii. Ja ja mam i polecam wszystkim transerfera, powracajcie do niej czesto.
Zaczynajac dzien z ksiazka od samego rana nastraja nas pozytywnie i przypomina zeby zyc swiadomie :)

• Rok 2017
  • Na faktach