Transerfing rzeczywistości (Tom IX) Praktyczny kurs w 78 dni

Tłumaczenie: Marcin Pracki
Cykl: Transerfing rzeczywistości (tom 9)
Wydawnictwo: Hartigrama
Karlota

W niniejszej książce omówiono 78 podstawowych zasad i terminów Transerfingu, takich jak wahadła, siły równoważące, zamiar wewnętrzny i zewnętrzny i inne. Transerfing to potężna technika zarządzania rzeczywistością. Stosując ją, człowiek otrzymuje sposobność zmieniać swój los wedle własnego uznania i osobiście zarządzać jego kształtowaniem się. Jeśli nie są Ci jeszcze znajome zasady...

Jeśli nie są Ci jeszcze znajome zasady Transerfingu, dzięki tej książce możesz przejść przyspieszony kurs zarządzania rzeczywistością przewidziany na 78 dni. Nawet jeśli zapoznałeś się już z poprzednimi tomami Vadima Zelanda, warto usystematyzować sobie nabytą wiedzę, a niniejszy tom traktować jako zwięzłe podsumowanie tego zagadnienia.

Wiedza ta odkryje Ci oczy na iluzoryczność świata zewnętrznego. Pojmiesz, że rzeczywistość nie kształtuje się sama z siebie. W każdej chwili z mnóstwa jej wariantów jesteś w stanie wybierać ten najbardziej dla Ciebie optymalny, zawsze osiągać postawiony cel i decydować, jakie zdarzenia powinny mieć miejsce w Twoim życiu, a jakie nigdy nie powinny się zdarzyć.

„Transerfing rzeczywistości” to kultowa seria książek Vadima Zelanda, która znalazła się w pierwszej dziesiątce bestsellerów w Rosji, opublikowanej w 2007 r. Każda kolejna część to „stopień” wtajemniczający czytelników w zaskakujące spojrzenie na świat. Pierwsze trzy części serii noszą intrygujące tytuły: tom I – „Przestrzeń wariantów”, tom II – „Szelest porannych gwiazd”, tom III – „Naprzód w przeszłość”.

Transerfing już doczekał się tłumaczeń na wiele języków (jest dostępny m.in. po niemiecku, angielsku, bułgarsku, włosku, słowacku, czesku, litewsku i japońsku, a wkrótce będzie dostępny po chińsku, chorwacku i słoweńsku). W samej Rosji sprzedano prawie 2 miliony egzemplarzy Transerfingu, a wydania w każdym kolejnym języku również okazują się bestsellerami.

Transerfing to jednocześnie nazwa teorii i technik przedstawionych w serii Vadima Zelanda. Otwierają one zaczarowane drzwi do świata, w którym czeka Cię zderzenie z bardzo dziwnymi i niecodziennymi rzeczami. Autor odkrywa przed czytelnikami fascynujące prawa rządzące wszechświatem. Dzięki ich poznaniu, po przyswojeniu sobie wskazówek zawartych w książkach, możliwe staje się kierowanie rzeczywistością. I celu się tu nie osiąga, dokonując nadludzkich wysiłków – cel urzeczywistnia się przeważnie sam. Ostatnio tematykę omawianą w książce zaczęto na Wschodzie nazywać „psychologią kwantową”. Czas pokaże, czy ta nazwa się przyjmie.

Otaczający transerfera świat „nagina się”, „kłaniając się” mu i dopasowując do jego oczekiwań. Wszystko zmienia się dosłownie na jego oczach. Otwierają się zamknięte drzwi, pojawiają się ukryte niegdyś możliwości, życie zmienia się na lepsze, kończą się problemy finansowe, pojawia się miłość życia, problemy rozwiązują się same... Doznasz nieopisanych uczuć, kiedy odkryjesz w sobie zdolności, których istnienia nawet nie podejrzewałeś. Jest to podobne do wrażenia swobodnego spadania – to, co niewiarygodne w tak oszałamiająco zuchwały sposób zamienia się w rzeczywistość, że wprost zapiera dech w piersiach.

Transerfing uczy, co i jak robić, by tak właśnie się działo. Ostrzega, jak uciec przed wpływem działających w tym świecie sił, które chciałyby nas zniewolić. Pokazuje, jak wybierać dla siebie ze świata to, co najlepsze – najlepszy dla nas wariant z przestrzeni wariantów. Wyjaśnia też, jak robić to tak, by świat zaakceptował nasz wybór, nie sprzeciwiał się nam i nie kładł „kłód pod nogi”.

źródło opisu: czarymary.pl

źródło okładki: czarymary.pl

Przeczytana: 24 października 2014

To juz ostatni tom "Transerfingu rzeczywistosci" Jest tgz pigulka calej serii, polecana wszystkim tym ktorzy potrzebuja szybkiego przypomnienia sobie wszystkich pojec. Na kazdej stronie zawiera inny interesujacy obrazek podaje nam przyklad pojecia oraz jego opis. Co dzien rano czytamy jedna strone i ta lekcja pozostaje w naszej glowie przez caly dzien. Ksiazka jest super uzupelnieniem kultowej serii. Ja ja mam i polecam wszystkim transerfera, powracajcie do niej czesto.
Zaczynajac dzien z ksiazka od samego rana nastraja nas pozytywnie i przypomina zeby zyc swiadomie :)

Lulu | 2015-04-03
Przeczytana: 19 marca 2015

Na tematy powiązane z Transerfingiem przeczytałam już całkiem sporo dobrych książek (choć nie ukrywam że Transerfing jest moją ulubioną serią), lecz wszystkie miały pewną zasadniczą wadę. Nawet po zrobieniu sobie pewnych notatek i oznaczeniu w tomie najważniejszych kwestii, niestety informacje zawarte w nich zachodzą nieuchronnie mgłą zapomnienia, a pozytywna energia czerpana podczas czytania ulatnia się bezpowrotnie po kilku dniach. Vadim Zeland wpadł moim zdaniem na genialny pomysł pomagający w utrwaleniu sobie, pamiętaniu a przede wszystkim praktykowaniu jego rad na co dzień. Dla mnie świetna lektura i dawka pozytywnej energii każdego dnia. W połączeniu z kartami można jej używać przez wiele dni nie tylko tytułowe 78 lub sięgać w chwilach zwątpienia, kiedy za bardzo zawładnie nami nasz sen na jawie. Idealna dla początkujących- prawdziwy i solidny kurs kierowania rzeczywistością. Oczywiście tego, że działa chyba nie muszę już mówić ;)

równowaga | 2018-01-15

Doskonałe podsumowanie i zbiór najważniejszych zasad do których będę wracał.

Andrzej | 2017-12-11
Przeczytana: 2017 rok