Leksykon broni od A do Ż

Wydawnictwo: Muza
historyczna

W książce zamieszczono szczegółowo opracowane hasła dotyczące broni, amunicji i optyki myśliwskiej. Czytelnik znajdzie tu też ogólnie opracowane hasła z wielu pokrewnych dziedzin. Liczne odnośniki do innych haseł umożliwiają wyczerpujące prześledzenie wybranej dziedziny. Polskie wydanie poszerzono o informacje na temat polskich konstruktorów i producentów broni, reguł prawnych, typów broni, reguł prawnych, typów broni starej i nowej szczególnie u nas popularnych.

apor | 2013-12-31
osman | 2012-02-19