Tajemnice chińskiej sztuki uzdrawiania

Wydawnictwo: BIS
Healing Secrets of Ancient China
Karlota

Uzdrawianie jest procesem zarówno fizycznym, jak i psychicznym. Chińczycy uważają bowiem, że ciało i umysł to jedno. Dlatego w utrzymaniu i przywracaniu zdrowia tak ważną rolę odgrywa odpowiednie nastawienie. Książka ta uczy, jak przywrócić życiu spokój, a ciału - zdrowie i harmonię. Autor prezentuje w niej uzdrawiające ćwiczenia i ukazuje powiązania między sztukami leczenia i walki. Pokazuje także główne punkty energetyczne, które mają wpływ na nasze zdrowie i pomagają pozbyć się wielu chorób.

źródło okładki: google

Karlota | 2013-09-28