Autopromocja i awans

Wydawnictwo: Helion
biznes, finanse

Nikt nie jest niezastąpiony? Zmień to!Kreuj swój perfekcyjny wizerunekRozwijaj umiejętności interpersonalneZawieraj korzystne znajomości i sojuszeUzyskiwanie awansu: instrukcja w kieszeniUdało Ci się zdobyć znakomitą pracę? Niech to będzie dopiero początek. Wykorzystaj swój dobry start w celu zrobienia olśniewającej kariery. Nie licz na to, że szefowie docenią Cię tylko i wyłącznie za ciężką, sumienną pracę. Dawaj z siebie wszystko. Pamiętaj jednak, że prócz znakomitych kwalifikacji i rzetelnego wykonywania obowiązków równie ważna jest umiejętnie prowadzona autopromocja. Zdobądź awans, szacunek i uznanie. Poczuj satysfakcję i spełnienie zawodowe.Zadania do wykonaniaPoznaj wszystkie plusy i minusy awansu.Uświadom sobie swoje mocne strony i słabości.Pracuj nad komunikacją, wiarygodnością i pewnością siebie.Zbuduj efektywną sieć znajomości wśród liderów lub protektorów.Spraw, że zaczną Cię postrzegać jako osobę niezastąpioną. Książki z serii Kariera w kieszeni powstały z myślą o zapracowanych ludziach na każdym szczeblu kariery. Pomogą Ci rozwinąć te umiejętności, dzięki którym Twoje życie zawodowe nabierze prawdziwego rozmachu. Realizuj swój ambitny plan kariery i awansuj, korzystając z cennych, praktycznych wskazówek specjalistów.

magda_904 | 2016-09-06