Tylko o Warszawie

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Proza - Nasze nowości". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Anagram
literatura faktu
Adrian

Danuta Szmit-Zawierucha – varsavianistka, autorka wiele książek o Warszawie, m.in: Opowieści o Warszawie, Ludzie i pejzaże Warszawy, Tęsknota za centralą, Warszawa w PRL, Gdzie w Warszawie straszy. Laureatka Nagrody ZAIKS-u w 2012 roku. Wyróżniona Nagrodą Miasta Stołecznego Warszawy. Redaktor naczelna „Skarpy Warszawskiej”. Danuta Szmit-Zawierucha wskrzesza historię Warszawy w zabawnych i...

Danuta Szmit-Zawierucha wskrzesza historię Warszawy w zabawnych i nostalgicznych opowieściach, bogato ilustrowanych zdjęciami miasta.

Zaczytaj się w warszawskich opowieściach, spaceruj zapomnianymi ulicami, zatańcz z hrabią na wielkim balu, kup kwiaty od ulicznej handlarki.

Gorąco polecam!

Wydawca