Reaper's Property

Cykl: Reapers MC (tom 1)
Reaper's Property
angielski

Marie nie potrzebuje komplikacji, jakimi jest osoba Ogiera. Umięśniony, wytatuowany, twardziel motocyklista, który pewnego popołudnia pojawia się w domu jej brata. Ogier pragnie Marie na swoim motorze i w jego łóżku. Teraz. Ale właśnie odeszła od swojego byłego męża i nie szuka nowego mężczyzny. Zwłaszcza takiego jak Ogier- nawet nie zna jego prawdziwego imienia albo gdzie mieszka. W...

Ale właśnie odeszła od swojego byłego męża i nie szuka nowego mężczyzny. Zwłaszcza takiego jak Ogier- nawet nie zna jego prawdziwego imienia albo gdzie mieszka. W dziewięćdziesięciu dziewięciu procentach jest pewna, że jest kryminalistą i że „interesy”, które prowadzi z jej bratem, nie są związane z projektem strony internetowej. Musi wykopać go ze swojego życia, co będzie łatwe kiedy tylko przestanie dawać jej obezwładniające orgazmy.

Ogier jest członkiem Klubu Motocyklowego- Żniwiarze i kiedy czegoś chce, to po to sięga. Pragnie Marie, ale ona nie jest zainteresowana byciem jego „własnością”.

Właśnie wtedy jej brat okrada ich klub. Marie może go uratować dając Ogierowi to czego on pragnie- w domu, w miejscach publicznych, na jego motorze…Jeżeli będzie, grzeczną, bardzo grzeczną dziewczynką da jej tyle orgazmów ile tylko będzie wstanie i pozwoli jej bratu żyć. Być może.

KailaaMoor | 2019-04-04
Na półkach: Przeczytane, 2019, PDF
Przeczytana: 04 kwietnia 2019

Zdecydowanie to całkiem dobra historia o Klubie Motocyklowym, która wciągnęła mnie tak bardzo, że na jej przeczytanie zarwałam pół nocy.
Gorąca, pikantna i nieprzewidywalna.
Obfitująca w wiele zwrotów akcji i ociekająca maga dużą ilością emocji.
To nieprzesłodzony romans, z dużą ilością akcji i niebezpieczeństw. Książka nie nadaje się dla osób które nie lubią czytać wulgaryzmów czy opisów przemocy...
Marie - to główna bohaterka, która odchodzi od męża, dupka i ukrywa się u brata w przyczepie. Tam poznaje członków klubu. Trzeba przyznać, że to dziewczyna gotowa do poświęceń, ale cudownie charakterna i silna!
Ogier - no coż, trudno go nie polubić. Nie zdradzę o nim więcej, żeby nie psuć zabawy z czytania.
Cała reszta - bracia Klubowi, brat i matka Marie, wrogowie i przyjaciele oraz klubowe dziwki - to cała masa wielobarwnych postaci i trzeba przyznać, że to nietypowe w takiego typu książkach. Od razu można załapać kto jest kim (co do tych najważniejszych bohaterów) bo autorka...

parsellyn | 2018-11-30
Na półkach: Przeczytane, Romansidło
Przeczytana: 30 listopada 2018

Do książki miałam naprawdę WIELKIE oczekiwania.
Wiele szukania i w końcu jest!
Ale... cholernie mocno się zawiodłam.
Po prostu kolejna książka przeczytana,odhaczona i rzucona w zapomnienie.
Kompletnie mnie nie wciągnęła i nic co się w niej działo nie było dla mnie zaskoczeniem.
Może niepotrzebnie założyłam, że będzie cudowna i teraz mi po prostu żal.
Jednak ta pozycja mnie zanudziła. To tyle. Nie polecam.

tylkojego095 | 2018-08-05
Przeczytana: 03 sierpnia 2018

Na pewno trzyma w napięciu i jest kontrowersyjna;)
Dużo sarkazmu, kłótni,śmierci, zdrad, braku zaufania ale i seksu i humoru:D
Bardzo fajna i spójna.. Akcja odbywa się w odpowiednim tempie^^
Polecam!

książek: 2021
Ewitka | 2018-07-14
Na półkach: Przeczytane, E-book, MC, 2018, Erotyk
Przeczytana: 10 lipca 2018

Sięgnęłam po tę książkę zachęcona rewelacyjnymi opiniami i przyznam się, że trochę się rozczarowałam, chyba spodziewałam się czegoś innego. Nie była zła, ale czytałam dużo lepsze pozycje o tematyce MC. Marie poznaje Ogiera dzięki bratu, który prowadzi interesy z jego klubem, jednak kiedy Ogier prosi Marię, żeby została jego Starą, ta mówi, że prędzej piekło zamarznie. Ale Ogier się nie poddaje. Kiedy jej brat dostaje wyrok śmierci od klubu na kradzież ich pieniędzy, Ogier spłaca ten dług osobiście a w zamian za to proponuje Marie, że oszczędzi brata pod warunkiem, że pójdzie z nim i będzie wykonywała wszystkie jego rozkazy. Jest to pewien rodzaj jego zemsty, skoro nie chciała zostać jego Starą, będzie jego dziwką. Jednak uczucia nie da się oszukać i oboje zdecydowanie mają się ku sobie, jednak jej brat wikła się w kolejne kłopoty, układając się z ich wrogami. Początek strasznie się dłuży, na szczęście pod koniec akcja zdecydowanie przyspiesza.

ppaula195 | 2018-04-03
Przeczytana: 03 kwietnia 2018

Na początku książki trochę się pogubiłam, ale z każdym kolejnym rozdziałem okazała się być starzałem w dziesiątkę ! Ukazuje niebezpieczny świat gangu motocyklowego, w który zostaje wciągnięta Marie. Jej brat ukradł pieniądze należące do gangu, za co groziła mu śmierć. Jednak Marie zaoferowała siebie w zamian za życie brata. Od samego początku zainteresowany jest nią Ogier, który zamierza się nią zając. Bardzo dobra książka ukazująca miłość z nieco innej strony. Polecam

Tatiana Viekuv | 2018-02-23
Na półkach: Przeczytane, MC Books

Opowieść osadzona w świecie Klubów Motocyklowych. Świetna. Zaskakująca. Wciągająca. Polecam dla każdej Kobiety uwielbiającej silnych, zdecydowanych mężczyzn, którzy pokazują swoje prawdziwe ja, tylko wybranym :)

| 2016-10-27

Ołjeeeeeeah ! Świetna. Nie będę bawiła się w opis, bo zrobił to ktoś, kto książkę wstawił na stronę. Warto przeczytać :)

Agnieszka | 2016-08-21

Ojejku... Ogier i krewka dziewczyna. Z takiego połączenia tylko eksplozje... na każdym poziomie. Książki z klubami motocyklowymi w tle bywają oklepana, ale ta zapowiada naprawę ciekawą serię.

magpie101 | 2016-05-04
Na półkach: Przeczytane, MC Bikersi
Przeczytana: 04 maja 2016

Dalabym 10 gwiazdek gdyby momentami nie denerwujaca postawa glownej bohaterki i jej slepa milosc do brata narkomana.
Ogier potezny, wytatulowany czlonek klubu motocyklowego z pozoru zimny i bezwzgledny dran, jednak wewnatrz sodki romantyk.
Ksiazka wciagnela mnie od poczatku, swietnie pokazany jest w niej swiat klubu i jego czlonkow, do tego caly czas trzyma w napieciu wlasnie ze wzgledu na nieszczesnego brata Marie. Ogiera mimo jego wulgarnego zachowania pokochalam od pierwszego momentu, polecam.

zolinka_j | 2015-05-12
Przeczytana: 12 maja 2015

Mmmmmmmmm Koń... albo jak to podobno jest w polskiej wersji Ogier ..