Latający Cyrk Monty Pythona. Perełki Monty Pythona - Eric Idle

Wydawnictwo: Imperial CinePix
hobby

Eric Idle wkurzająco utalentowany aktor, scenarzysta, kompozytor, reżyser, producent i broadwayowski impresario nie jest usatysfakcjonowany. Dążąc do przerobienia świata rozrywki na własne kopyto, Eric zebrał to, co jego zdaniem w czteroletniej historii Monty Pythona najlepsze i wtłoczył to w jeden zgrabny pakiecik: ten, który właśnie trzymasz. Ba, stworzył nawet całkiem nowy, premierowy materiał, specjalnie na potrzeby tego wydania DVD. Niesamowite, do czego bywa zdolny multitrylioner i megagwiazda, by chapnąć kilka dodatkowych szylingów.

Kamasz | 2014-11-27
| 2013-11-06