Sudoku. 100 cyfrowych łamigłówek

Seria: Monstrrrualna Erudycja
Wydawnictwo: Egmont Polska
hobby

W kolejnej książce z serii Monstrrrualna Erudycja znajdziecie 100 łamigłówek na każdą okazję od jazdy autobusem po wizytę u fryzjera. ze względu na poziom trudności podzielono je na cztery grupy od prostych (na zachętę), po bardzo trudne (żeby zgnębić). Nie martwcie się jednak! Wiele przydatnych wskazówek, zawartych w tej książce, pomoże wam rozwiązać wszystkie łamigłówki. Czytając ją, dowiecie się też, jak Przystojniak i jego banda dzięki Sudoku uniknęli wpadki i jakie są przyczyny złego humoru profesora Okrutnika.

źródło opisu: http://www.egmont.pl/

źródło okładki: http://www.egmont.pl/

Domi2010lady | 2016-11-05
Przeczytana: 02 listopada 2016

Książka przeczytana, a sudoku rozwiązane wszystkie - po krótszym lub dłuższym czasie, ale jednak :) Szare komórki też trzeba czasami gimnastykować.

Przeczytana ale nie każde sudoku rozwiązane.

Selene_san | 2016-06-18
mikeelpi | 2016-03-12