Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?

Okładka książki Jak żyć Słowem Bożym na co dzień? Krzysztof Wons SDS
Okładka książki Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?
Krzysztof Wons SDS Wydawnictwo: Studio Katolik religia
religia
Studio Katolik
2012-01-01
2012-01-01
Biblia

To coś więcej niż poradnik, bo Biblia jest czymś więcej niż książką... Autor zachęca do wejścia w relację z Bogiem, który mówi, który każdego dnia daje nam siebie w Słowie. Warto zadać sobie trud i wejść na ścieżkę niezwykłej przyjaźni z Chrystusem, tłumaczącym codzienność.

Chcesz zacząć żyć Słowem Bożym w codzienności? Idealny podręcznik do tego, by to zacząć wprowadzać ten plan w życie. Polecam!!

Świetna "instrukcja" korzystania ze Słowa Bożego na co dzień. Klarowna, przejrzysta i możliwa do realizacji przez każdego. Najbardziej dotknęła mnie duchowa głębia codzienności, która nie jest przeszkodą w nawiązywaniu relacji z Bogiem lecz drogą do naszego uświęcenia."Słowo Boże jest ziarnem, my glebą na którą pada słowo,a codzienność, w której jesteśmy zanurzeni, jest klimatem koniecznym dla Jego wzrostu."

Nie wiesz, jak zabrać się do lektury Biblii i wcielania jej w codzienne życie? Proszę bardzo, oto gotowa instrukcja! Książka w praktyczny i teoretyczny sposób pomaga pokonać trudności związane z barierą, jaką często mamy wobec Słowa Bożego, a której nie możemy przełamać. Autor książki, ks. Krzysztof Wons SDS to prawdziwy fachowiec w tej dziedzinie. Nie tylko daje rady, ale również dzieli się własnym doświadczeniem, co jest niezwykle cenne.

Powrót do źródeł, żeby odnaleźć to, co najcenniejsze, a co tak łatwo umyka w ,,szarej codzienności". Wyznaczyć kierunek. Iść dalej...do domu Ojca.

Książka dobrze napisana, praktyczna, ale raczej dla "zaawansowanych". Dla mnie trudna.

super opisy i w ogóle, jednak ciężko mi było wprowadzić teorie w praktykę idąc za radami autora

• Religia
  • Do dokończenia / przerwane
  • +
  • Religia, Teologia
  • 2011-2014

Dodaj cytat z książki Jak żyć Słowem Bożym na co dzień?