Complete Idiot's Guide to Feng Shui
feng shui
hobby

Wszystko o feng shui - chińskiej nauce o wpływie otoczenia na człowieka Pożyteczne wskazówki ułatwiające zrozumienie podstawowych zasad klasycznego feng shui Praktyczny przewodnik po zaawansowanym systemie Wędrującej Gwiazdy Zaskakujące porady, jak dzięki odpowiednim zmianom w otoczeniu zwalczyć bezsenność, zadbać o zdrowie, zwiększyć efektywność pracy Twój dom to twoja przestrzeń! Zapewne...

Wszystko o feng shui - chińskiej nauce o wpływie otoczenia na człowieka

Praktyczny przewodnik po zaawansowanym systemie Wędrującej Gwiazdy
Twój dom to twoja przestrzeń!

Zapewne słyszałeś już o tym, że feng shui to coś więcej niż tylko przestawianie mebli. Na pewno też wmawiano ci, że sztuka ta polega na zawieszaniu wietrznych dzwonków, luster i unikaniu "zatrutych strzał", zwanych sha qi. Nic bardziej błędnego. Oto masz przed sobą przystępnie napisany, a zarazem pogłębiony przewodnik po feng shui, który obala przesądy i mity związane ze współczesną praktyką feng shui oraz prezentuje klasyczne metody opanowywania pozytywnej energii qii zwalczania qi negatywnej.
Starożytni Chińczycy wierzyli, że wszystko jest energią, której nadali nazwę qi. Feng shui to analizowanie sposobu, w jaki qi wpływa na nasze zdrowie, sytuację finansową i stosunki międzyludzkie. Dzięki tej książce dowiesz się, jak wybrać najodpowiedniejszy dla siebie dom. Poznasz sposoby określania najlepszych dla ciebie cech otoczenia, najodpowiedniejszego zawodu, a nawet najkorzystniejszych kolorów. Feng shui dla żółtodziobów zmieni twój sposób postrzegania świata i siebie.

Zmień swoje życie dzięki feng shui! Dowiesz się:
· jak narodziło się i rozwijało feng shui;
· jak określić Cztery Filary Przeznaczenia, będące systemem chińskiej astrologii;
· czym charakteryzuje się dwanaście zwierząt chińskiego zodiaku;
· które lata, miesiące i dni będą dla ciebie szczęśliwe;
· jak pięć żywiołów - Drzewo, Ogień, Ziemia, Metal i Woda - wpływa na twoje życie;
· jakie czynniki zewnętrzne i wewnętrzne wpływają na twoje zdrowie, powodzenie i relacje z innymi;
· jakie są różnice pomiędzy współczesnymi a autentycznymi szkołami feng shui.

źródło opisu: Wydawnictwo REBIS, 2011

źródło okładki: http://www.rebis.com.pl/rebis/public/books/books.h...»