Francuskie opowiadania o miłości. Wydanie walentynkowe

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Wielka miłość, jak powszechnie wiadomo, bywa nieobliczalna. Każde z opowiadań odsłania jakiś wymiar jej tajemnicy. Każde trąca nieco inną strunę. znajdziemy w nich różne nastroje: tęsknotę i żal, cierpienie, strach, powagę, a czasem trwogę. z drugiej strony pobrzmiewają dowcipem, ironią, namiętnością i pikanterią. Ta różnorodność tonów wywodzi się z bogactwa epoki, w której powstały, a także z samej istoty miłości.

Jagoda | 2014-08-27