Sudoku łamigłówki

Wydawnictwo: Firma Księgarska Olesiejuk
hobby

Jeśli krzyżówki wydają Ci się zbyt monotonne, a rozwiązywanie kolejnych równań matematycznych bezcelowe, to nadszedł czas, byś zajął się sudoku! Najnowsza zabawa rodem z Japonii szturmem podbija świat. Sudoku to gra liczbowa, jakiej dotąd nie było. Na pierwszy rzut oka wypełnienie cyframi od 1 do 9 pustych ko-rnóreh, znajdujących się na planszy, wydaje się łatwe, lecz la niepozorna łamigłówka to wielkie wyzwanie intelektualne. Każda kolejna plansza zamieszczona w książce podnosi poprzeczkę trudności i ćwiczy umysł gracza. W niniejszej książce znajdziesz zarówno 270 zagadkowych łamigłówek, jak i objaśnienie prostych zasad sudoku i podstawowe strategie, które pozwolą Ci szybciej i z większą pewnością sprostać kolejnym wyzwaniom. Okładka: miękka,

książek: 2045
SEKAi | 2016-01-01