Mystery Man

Okładka książki Mystery Man Kristen Ashley
Okładka książki Mystery Man
Kristen Ashley Wydawnictwo: Grand Central Publishing Cykl: Mężczyzna marzeń (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Mężczyzna marzeń (tom 1)
Grand Central Publishing
2011-07-12
2011-07-12

Fajna książka. Polecam

Fajna książka. Polecam

Trochę "przesadzona" i "przesłodzona" ale ogólnie w miarę się czyta . Raczej nie z tych do których się wraca

Zapowiadała się dobrze niestety potem było coraz gorzej. No i nie wiem co ta autorka ma z tymi „nieziemsko przystojnymi” facetami czy musi to powtarzać prawie na każdej stronie.

Super książka. Autorka wymiata. Trafiła w moje gusta. Książkę połknęłam dosłownie...
Jak i cała serię;)

Jak i cała serię;)

Sama historia może i świetna, ale nieco przesadzona.
Bo ile złych rzeczy może przytrafić się jednej kobiecie??
Ale nie o tym chciałam - główny i zasadniczy minus za główną bohaterkę - rany, jak niby dorosła kobieta może być tak niestała w uczuciach.. I właściwie rzuca się prawie na wszystko co nosi spodnie.. Minus, minus, minus..
Do tego całość mogłaby spokojnie być o 100 stron krótsza. Niektóre elementy totalnie zbędne, co spowodowało, że ciągnęło się to wszystko trochę jak flaki z olejem (ziew..).
Ogólnie - takie spoko czytadełko, są lepsze.
Nie wiem czy sięgnę po kolejne książki tej autorki. Na razie od niej odpocznę.

Sama historia może i świetna, ale nieco przesadzona.
Bo ile złych rzeczy może przytrafić się jednej kobiecie??
Do tego całość mogłaby spokojnie być o 100...

Ciężko uwierzyć że autorka była w stanie stworzyć tak ciężką do zniesienia postać kobiecą. Ta dziewczyna reprezentowała sobą chyba wszystko to co trudno znieść czytając książki dla rozrywki. Żadne jej postępowanie ani przemyślenia nie miały sensu, a ona sama zachowywała się jak napa***ona nastolatka, wybierająca facetów ze względu na to jak akurat dzisiaj wyglądają. Bardzo mozolnie czytało się książę choć myślę że gdyby wyciąć główną bohaterkę byłoby bardziej znośna.

O ile uwielbiam serię Rock chick i przeczytalam całą, to tutaj coś zdecydowanie poszło nie tak.
Książka jakby pisana na siłę, zupełnie mnie nie wciągnęła, mimo to dobrnęłam do końca.
Bohaterowie zupełnie mnie do siebie nie przekonali, fabuła również.
Pojawia się drobny epizod z bohaterami wspomnianej serii, ale niewiele wnoszący do treści.

Bohaterowie zupełnie mnie do siebie nie przekonali, fabuła również.

Nie, nie, nie
Czytam różne książki, nawet jak są średnie, doczytuję do końca. Ale niestety ta książka była pierwszą od lat przy której się poddałam.
Bardzo mi nie odpowiadali główni bohaterowie, nie polubiłam jego, nie do końca umiałam zrozumieć ja.
Wg mnie strata czasu, nie polecam.

Nie, nie, nie
Wg mnie strata czasu, nie polecam.

Polecam

Polecam

Recenzja 61/2021

Uwielbiam pióro Kristen Ashley. Jej książki dosłownie porywają, cieszą, dają dreszczyk emocji a dodatkowo pobudzają krążenie. Postanowiłam wrócić do serii i odświeżyć ją w swojej pamięci. Sięgając po jej pozycje wiem, że się nie zawiodę i czego się spodziewać. Czy tak było tym razem?

Gwen ma tajemniczego mężczyznę. Przychodzi do niej nocami, daje nieziemską rozkosz i odchodzi. Tymczasem kobieta wpada w kłopoty, w które wplątuje ją jej siostra. O pomoc zgłasza się do miejscowych motocyklistów i wpada w oko jednemu z nich. Wtedy jej tajemniczy mężczyzna pojawia się z odsieczą. Howk nie planuje pozwolić odejść tej kobiecie– wręcz przeciwnie to on w swoich relacjach ustala ich koniec a na pewno nie przewiduje zakończenia relacji z Gwen. Na horyzoncie pojawia się również seksowny detektyw a problemów bohaterka ma co nie miara. Kogo wybierze? Komu odda swoje serce? Czy wyjdzie cało z opresji?

Uwielbiam w książkach tej autorki to, że bohaterowie nie są idealni, mają swoje kompleksy, swoją przeszłość, która wychodzi na jaw w trakcie lektury, ma wpływ na podejmowane przez nich decyzje. Znajdziemy tu wątek sensacyjny a wraz z nim strzelaniny, porwania i gangsterski półświatek a w tym wszystkim dwoje zranionych ludzi, którzy próbują stworzyć coś pięknego.

Rollercoster wrażeń i emocji, pędząca akcja i fantastyczni bohaterowie pierwszo i drugoplanowi – no słowem miód na serce. To książka, która porywa na długie godziny, mimo że czyta się ją w mgnieniu oka. Zabawne dialogi i monologi (głównej bohaterki) a do tego gorące sceny, od których rumieniec pojawi się na policzkach. To jest TO 😊 Polecam serdecznie.

Recenzja 61/2021

Gwen ma tajemniczego mężczyznę. Przychodzi do niej nocami, daje...

• Romans

Kristen Ashley Tajemniczy mężczyzna Zobacz więcej