Zarządzanie szefem

Tłumaczenie: Bartosz Sałbut
Wydawnictwo: Onepress
biznes, finanse

Nie radzisz sobie z szefem? Zmień to! * Stawiaj na asertywność i pewność siebie * Pokazuj się zawsze od najlepszej strony * Naucz się pozytywnie wpływać na swojego szefa Praca z szefem: instrukcja w kieszeni Wypracowanie korzystnych relacji z szefem to zadanie niełatwe i wymagające działań długofalowych. Należy zacząć od podstaw, czyli pracy nad własnym pozytywnym wizerunkiem....

Nie radzisz sobie z szefem? Zmień to!

* Stawiaj na asertywność i pewność siebie
* Pokazuj się zawsze od najlepszej strony
* Naucz się pozytywnie wpływać na swojego szefa

Praca z szefem: instrukcja w kieszeni
Wypracowanie korzystnych relacji z szefem to zadanie niełatwe i wymagające działań długofalowych. Należy zacząć od podstaw, czyli pracy nad własnym pozytywnym wizerunkiem. Warto opanować zasady skutecznej komunikacji, w tym również język ciała. Zainteresuj się sprawdzonymi technikami wywierania wpływu. Jeśli masz do czynienia z konfliktem osobowości, zadbaj, by potencjalne problemy nie wpłynęły niekorzystnie na Twoją pracę i osiągnięcia. Stawiaj na profesjonalizm.
Zadania do wykonania

* Naucz się rozwiązywać konflikty z przełożonym.
* Zadbaj o efektywną organizację swojego czasu.
* Sprawdź, jak delegować poszczególne zadania w górę.
* Skorzystaj ze współpracy z doświadczonym mentorem.

Niech relacje z szefem zawsze działają na Twoją korzyść.

Paweł | 2016-03-29
Kacper | 2016-03-11