Kwiatki Benedykta XVI

Tłumaczenie: Rafał Monita
Wydawnictwo: Astraia
Benedykt XVI, anegdoty

Kwiatki Benedykta XVI to zbiór anegdot i historyjek prezentujących pierwszego Papieża trzeciego tysiąclecia. Książeczka ukazuje niemieckiego Biskupa Rzymu od jego dzieciństwa w czasach umacniającego się nazimu w hitlerowskich Niemczech poprzez jego głęboką edukację seminaryjną w trudnych czasach po II wojnie światowej, jego nominację profesorską i biskupią aż do nowego konklawe w kwietniu 2005 roku..

źródło okładki: http://www.astraia.pl/uploaded_images/1209049830_09241400.jpg

Dorota_Dega | 2017-02-02