Mroczna namiętność

Cykl: Władcy Podziemi (tom 5) | Seria: New York Times Bestselling Authors: Paranormal
Wydawnictwo: Harlequin
The Darkest Passion

Władcy Podziemi żyją wśród nas! Władcy Podziemi – Sabin, Aeron i Gideon to nieśmiertelni wojownicy, którzy przed wiekami popadli w niełaskę, zabijając Pandorę, strażniczkę puszki wszelkiego zła. Dziś żyją we współczesnym świecie, skazani na wieczne cierpienie. Sabina prześladuje demon Zwątpienia, Aerona demon Gniewu, a Gideona demon Kłamstwa. Ich szansą na wybawienie jest miłość… Nieznajoma leżała z twarzą wciśniętą w materac i śledziła Aerona. Wyglądała, jakby poza tym biernym śledzeniem nie była w stanie nic więcej zrobić. Okej, była wyczerpana ostatnimi zdarzeniami, dlaczego jednak w jej spojrzeniu nie było odrazy jak u innych? Więcej, patrzyła na niego jakby... z pożądaniem. Na pewno udaje, uznał Aeron. A jednak ten wzrok wydał mu się znajomy. Coś tu nie grało. Już wcześniej to zauważył. Kiedy wykrzyknęła jego imię, również w nim odezwało się pożądanie, takie oczywiste i w głębi duszy tak dobrze znane, jakby doświadczył go już wcześniej. Kiedy? Gdzie?

źródło opisu: http://www.harlequin.pl/

źródło okładki: http://www.harlequin.pl/

ppaula195 | 2018-06-04
Przeczytana: 04 czerwca 2018

Książka opisuje miłość anioła do demona żyjącego wśród ludzi. Aeron jest demonem gniewu, który jest bardzo sceptyczny zwłaszcza do miłości gdyż nie chce i twierdzi że nie potrzebuje kobiety. Wszystko się zmienia gdy pod jego posiadłość dostaje się ranna kobieta w białej szacie, w dodatku woła jego imię.Olivia o pięknym anielskim glosie wyjawia demonowi ze śledzi go od dawna i została zesłana by go zgładzić, jednak zakochała się w nim i nie mogła tego uczynić. Aeron pragnie jak najszybciej pozbyć się anioła jednak jej rany są zbyt poważne gdyż aniołowie wytrącili ją z nieba i obdarli ze skrzydeł za nie wykonanie rozkazu. Z czasem demon ulega Olivi, jednak ich dalsze losy będą wystawione na próbe. Książka bardzo ciekawa,pełna akcji. Polecam

Chyba najlepsza część z wszystkich dotychczasowych.

dominque | 2015-04-01
Na półkach: Przeczytane, Fantastyka, 2015
Przeczytana: 01 kwietnia 2015

Upadła anielica i Gniew ;) - czyli najciekawsza część od początku serii. :)

micuki | 2014-07-08
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, Proza, Ebook
Przeczytana: lipiec 2014

Tradycyjny schemat a mimo to interesująca.

SayuriArtanis | 2014-02-23

Zdecydowanie moja ulubiona część ze wszystkich Lordów. Polecam.

girl995 | 2012-02-26
Przeczytana: 26 lutego 2012

Zarwana nocka i pół dnia spędzone na czytaniu zamiast przygotowaniu się do szkoły po feriach, ale było warto.
Aeron nie należał do moich ulubionych Władców Podziemi, ale to się zmieniło. Kiedy zaczęłam czytać, nie mogłam już przestać. Nie nadążam ze zmianami moich ulubionych części, ale po chwili dochodzę do wniosku, że nie da się wybrać najlepszej.
Teraz zabieram się za Gideona, a swoją drogą, te jego niebieskie włosy muszą wyglądać... niesamowicie.