Kwantowe uzdrawianie. Od medycyny do cudów

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
joly_fh

Autor tej publikacji jest jednym z pionierów uzdrawiania energią poprzez dotyk. Jest znany na całym świecie dzięki swojej autorskiej metodzie kwantowego uzdrawiania. Niniejsza książka, jest ukoronowaniem jego dotychczasowej działalności i stanowi kompletny przewodnik przeznaczony dla wszystkich osób pragnących pracować z energią. Nieważne, czy jesteś laikiem czy profesjonalistą zajmującym się zawodowo kwestiami zdrowotnymi, uzdrawianie kwantowe udostępnia Ci ogromną moc, która do tej pory wydawała się niemożliwa do osiągnięcia. W tej publikacji znajdziesz informacje, dzięki którym będziesz mógł podnieść poziom energii do takiego stopnia, że już za sprawą delikatnego dotyku dojdzie do przyspieszenia procesu uzdrawiania. Jest to tak proste, że nawet dzieci uczą się tego w naturalny sposób. Aby skorzystać z tej metody wystarczy opanować sprawdzone przez Autora specjalne techniki oddechowe, medytację świadomości ciała oraz pozycje rąk. Z uwagi na tkwiącą w dotyku kwantowym ogromną moc stosują go w swojej praktyce lekarze, akupunkturzyści i chiropraktycy. Uzdrawianie to jest najbezpieczniejszą, najszybszą i najskuteczniejszą formą pracy z energią, jaką kiedykolwiek wynaleziono. Pozwala korygować skrzywienia kręgosłupa, usuwać stany zapalne, zmniejszać ból, a narządy wewnętrzne przywraca do stanu równowagi. Dotyk kwantowy może pomóc także w wielu innych sytuacjach, np. w uzdrawianiu na odległość, przy problemach emocjonalnych czy w przypadku chorych zwierząt. Jest on nie tylko przełomowym odkryciem, ale także niezwykłą umiejętnością, którą w łatwy sposób może posiąść każdy człowiek. Kwantowa gwarancja zdrowia.

źródło opisu: Studio Astropsychologii, 2013

źródło okładki: google

Izostar | 2018-09-01
Przeczytana: lipiec 2018

Bełkot obrażający inteligencję szympansa. Niebezpieczne bredzenie szarlatana, tym bardziej niebezpieczne, że używa regularnie słowa "kwantowe" i podobnych, nie mając pojęcia o czym mówi, ale brzmi "mądrze". Nie sięgać i omijać szerokim łukiem.
Więcej:

konto_usuniete | 2016-07-08
Przeczytana: 08 lipca 2016

Syf, malaria i pseudonauka. Kolejny z setek szarlatanów pokroju Kaszpirowskiego, Harrisa czy innego Zięby. A że naiwnych nie sieją to i popyt na głupotę jest.

Majka | 2014-07-13
Przeczytana: 02 lipca 2014

Temat bardzo fascynujący, przedstawiony przystępnie i bardzo praktycznie. Ale niestety stereotypowo amerykański, tzn. spłaszczony w warstwie mentalnej, ideowej,duchowej. Ale i tak warto przeczytać, a jeszcze bardziej praktykować, chociaż dobrze też byłoby sięgnąć najpierw po książki z zakresu podstaw filozofii wschodu, która wiele tłumaczy i wyjaśnia.

Shetani | 2014-02-19
Przeczytana: 19 lutego 2014

Ostatnio dosyć głośno zrobiło się o kwantowym uzdrawianiu. Wiele osób jest przerażonych tym tematem, bo słowo „kwantowe” kojarzy się przede wszystkim z fizyką. A już nie raz przekonałam się, że dla większości ludzi to zło konieczne. Jednak okazuje się, że bywa bardzo pomocne. Powiem więcej – Richard Gordon przedstawia techniki kwantowego uzdrawiania nie poruszając tematów fizycznych, które to tak bardzo nas przerażają. Można? Można. Śmiało więc zachęcam do zapoznania się z tą pozycją. A dlaczego?

Muszę zacząć od tego, że jestem naprawdę mile zaskoczona tą książką. Jeżeli chodzi o tę tematykę, to spotkałam się do tej pory z dwoma rodzajami przedstawienia jej: albo tekst był bardzo naukowy i ciężki w odbiorze, albo zbyt prymitywny, żeby cokolwiek pożytecznego z lektury wynieść. Panu Gordonowi udało się znaleźć równowagę i jego książka jest po prostu znakomita! Napisana przystępnym i łatwym w zrozumieniu językiem, pozwalająca nam przyswoić wiedzę na każdym etapie kursu, przez który...