Jak przetrwać w związku

Wydawnictwo: Vesper
hobby

To książka tak samo potrzebna każdemu mężczyźnie, jak każdej kobiecie. Wszyscy twierdzą, że wiedzą o różnicach między płciami, ale kiedy pojawia się różnica zdań, nikt już o tym nie pamięta. Jeśli zrozumiesz,wszystko będzie prostsze.Zachwyciła mnie od pierwszego rozdziału ? przezabawna i inspirująca?.Andrzej Popkowicz, radny, WrocławDobra rzecz, dla każdego, niezależnie od stażu małżeńskiego?.Ewa, studentka, łódźDzięki tej książce:poznasz 12 rzeczy, jakie facet chce usłyszeć od żonydowiesz się jak 3 słowami doprowadzić kobietę do ekstazyotrzymasz pełne tłumaczenie 8 zwrotów, które słyszysz od swojej kobiety, a które nie są takie oczywistei całą masę innych rzeczy, dzięki którym w pełni zrozumiesz komunikację damsko-męską, a twój związek stanie się przyjemniejszy dla was obojga

monika126 | 2014-11-13
Gahanova | 2010-08-31