Jak poderwać dziewczynę

Wydawnictwo: Vesper
hobby

Fantastyczna! śmieszna! Skuteczna!?.Jacek Niccolson, student, USAZaskakująco trafna! Już skorzystałem z jednej z rad i cieszę się!?.Robert Dubica, monter, NiemcyDzięki tej książce:poznasz 10 rzeczy, które przeciętny facet wie o kobieciedowiesz się, jaki jest związek drinków z osobowością kobietypoznasz 10 tekstów, którymi wyrwiesz najlepszą partię na mieściei wiele innych ciekawych rzeczy, które od razu ułatwią ci życie i zagwarantują wzięcie u płci przeciwnej

Paullaa1 | 2015-05-07
lukashero | 2013-01-18