Jak zapomnieć o ex

Wydawnictwo: Vesper
6 (1 ocen i 1 opinia) Zobacz oceny
hobby

Odkrycie roku! Czytałem i nie mogłem się powstrzymać od śmiechu?.Michał Biśniewski, prawnik, WarszawaPo przeczytaniu kamień spadł mi z serca?.Ex-facet Moniki B., gitarzysta, wieczny studentByć może tej książki potrzebuje twój przyjaciel i być może tą książką otworzysz nowy rozdział w jego życiu.Tylko z tej książki:poznasz powody, dla których kobiety rzucają facetówdowiesz się, dlaczego dobrze jest być mężczyznąodkryjesz, dlaczego ten sam powód może być przyczyną ślubu i rozwodu?i parę innych rzeczy, dzięki którym zrobi mu się lżej na duszy

| 2014-10-02
Przeczytana: 24 września 2014

Szczerze mówiąc, nie pamiętam kiedy przy czytaniu książki się śmiałam, a ,,Jak zapomnieć o ex'' momentami mnie naprawdę rozbawiła. Zaznaczę, że niektóre fragmenty pominęłam. Niesmaczne były. Ale z innych można się pośmiać.
Polecam tę książkę wszystkim, którzy mają ochotę na lekką lekturę.

syla | 2016-05-17
Przeczytana: 17 maja 2016