Jesteś cudem. 50 lekcji jak uczynić niemożliwe możliwym

Tłumaczenie: Olga Siara
Wydawnictwo: Insignis
Be the Miracle: 50 Lessons for Making the Impossible Possible
joly_fh

Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie. Tym razem Regina Brett dzieli się z nami opowieściami o tym, że szczęście zależy od nas samych – naszych wyborów i decyzji, które najczęściej nie są aż tak trudne, jak się z pozoru wydają. A każda próba zmiany świata wokół siebie na lepsze sprawia, że dokonujemy cudów. Cudów, które są osiągalne dla każdego z nas. Codziennie. Regina Brett nie stawia przed swoimi czytelnikami zadania ponad ich miarę. Niezależnie od tego, czy humorystycznie, czy refleksyjnie, zawsze pisze z niezachwianą wiarą w człowieka, w dobro, które w nim tkwi i które sprawia, że niemożliwe staje możliwe. Jesteś cudem to zbiór inspirujących lekcji o tym, jak niewiele trzeba, by zmienić coś na lepsze. To 50 felietonów, które obudzą w czytelniku natchnienie. Choć każdy z nich to zupełnie inna historia, zebrane razem tworzą przewodnik pomagający dostrzec i docenić siłę zmian na lepsze – małych cudów. Regina Brett pisze od 1986 roku. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, „The Plain Dealer”, otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród. Była też dwukrotnie nominowana do nagrody Pulitzera w dziedzinie reportażu. Jej ostatnia książka, Bóg nigdy nie mruga, trafiła na listę bestsellerów „New York Timesa”. Regina Brett prowadzi swój własny talk-show oraz stale wspomaga organizacje non profit.

źródło opisu: Wydawnictwo Insignis, 2013

źródło okładki: www.insignis.pl

Książki karmią moją duszę – wywiad z Reginą Brett

Na początku listopada miała swoją premierę kolejna książka Reginy Brett zatytułowana „Twój dziennik”. To rodzaj uniwersalnego kalandarza na każdy rok. Regina Brett na prośbę wydawnictwa napisała 12 zupełnie nowych lekcji, z których większość jest inspirowana jej dwukrotnym pobytem w Polsce. W związku z tym przypominamy wywiad, który przeprowadziliśmy z autorką podczas jej ostatniej wizyty.

Nowa książka Reginy Brett

Po dobrze przyjętych przez recenzentów książkach „Bóg nigdy nie mruga” i „Jesteś Cudem” doczekaliśmy się premiery kolejnego tytułu ich autorki, Reginy Brett. Tym razem jest to „Twój dziennik” z 12 nowymi lekcjami napisanymi specjalnie dla polskich czytelników.