Bezpieczeństwo Polski w zmieniającej się Europie. Aspekt eko

Wydawnictwo: Wydawnictwo Adam Marszałek
historyczna

W prezentowanej pracy znajdują się artykuły: płk dr hab. Janusza Kosteckiego Uwarunkowania ekonomiczne systemu obronnego państwa ; dr Elżbiety Firlej Budżet Wojskowy, a bezpieczenstwo RP ; dr Macieja Łuczaka Przemysł Obronny perspektywy zmian, a bezpieczeństwo ; dr Pawła Soroki Polityka obronna Polski, a restrukturyzacja przemysłu obronnego i jego zaplecza badawczo-rozwojowego ; płk Pawła Nowaka Dylematy ekonomiczne sił zbrojnych RP ; dr Pawła Wieczorka Integracja Polski ze strukturami NATO. Aspekt ekonomiczno-finansowy .