Jak skutecznie mówić NIE

2008-10-14
2008-10-14
asertywność

Krótka instrukcja odmowy
Obecnie asertywność to najbardziej pożądana cecha wśród pracodawców. Świadczy o pewności siebie, obeznaniu, i umiejętności szybkiego dostosowania się do szybko zmieniających sytuacji pracownika. Nasza asertywność powinna również polegać na braku strachu przy powiedzeniu słowa nie. O tym właśnie jest publikacja Carmen Klein Jak skutecznie mówić nie. Książka jest podzielona na cztery części, których od ogółu do szczegółu omówiony jest ten zakres. Jak jest potrzeba pisania takich książek, by unaocznić problem, tak ta pozycja w moim odczuciu nie udźwignęła tematu. Nie przypadły mi do gustu przykłady, i sloganowe tytuły podrozdziałów. Jednak według hasła w tytule pozycji mówię nie - nie dla tej książki.

Krótka instrukcja odmowy

Ubrany w proste słowa poradnik dla mało asertywnych osób. Główną wartością dodaną do mojego życia po przeczytaniu tej lektury jest wypracowanie schematu, który pozwoli mi łatwiej informować siebie i innych o negatywnych wynikach bądź decyzjach.

• NP Inne
  • Może kiedyś...