Wenecja Miłosza

Wydawnictwo: Austeria
9788361978787

Od 13 do 15 kwietnia 2011 roku w Wenecji, w ramach festiwalu poezji, odbyło się trzydniowe święto Czesława Miłosza Venezia di Milosz, zorganizowane przez Instytut Polski w Rzymie.Książka zawiera wspomnienia i refleksje gosci festiwalu, poświęcone Miłoszowi i wygłoszone w czasie spotkania, oraz czytane przez poetów wiersze własne i wybrane przez siebie utwory Noblisty. Znalazły się tu również czytane przez włoskich studentów własne przekłady wierszy Poety.

źródło opisu: Matras

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Gdzie wypożyczyć?
Znajdź książkę w najbliższej bibliotece MAK+
rokita49 Boruta | 2013-09-21
Przeczytana: 21 września 2013

Pięknie wydana książka,relacja z trzydniowego święta Czesława Miłosza ,które odbyło się w Wenecji od 13 do 15 kwietnia 2011 roku,"Venezia di Miłosz". Ukazała się w nakładzie 1000 ręcznie numerowanych egzemplarzy.Ja mam numer 543.Dla miłośników pięknej książki co do treści i co do formy!

Abdita | 2016-08-24
Przeczytana: 18 września 2016