Hamish Macbeth i śmierć nałogowca

Okładka książki Hamish Macbeth i śmierć nałogowca M.C. Beaton
Okładka książki Hamish Macbeth i śmierć nałogowca
M.C. Beaton Wydawnictwo: Edipresse Cykl: Hamish Macbeth (tom 15) kryminał, sensacja, thriller
Hamish Macbeth (tom 15)
Death of a Addict, A Hamish Macbeth Mystery
Edipresse
2013-09-02
2013-09-02
2001-01-01
Monika Zapał
kryminał humor M. C. Beaton Hamish Macbeth

Lektura lekka i przyjemna. Miły relaks w zimowe wieczory.

Lektura lekka i przyjemna. Miły relaks w zimowe wieczory.

Smierc narkomana w tej ksiazce to tylko pretekst do grubszej sprawy, jaka jest wnikniecie Hamisha do miejscowej siatki handlarzy narkotykow. Zostaje przydzielony do pieknej i niedostepnej detektyw Olivii Chater. Czy nasz posterunkowy zdobedzie jej serce i jak skonczy sie jego przygoda z narkotykami?
Zachecam do czytania 15 tomu przygod Macbetha bo tym razem naprawde wiele sie dzieje i mamy nieoczekiwane zwroty akcji. Kiedy dodamy do tego specyficzny humor autorki to otrzymujemy bardzo intrygujacy kryminal. Polecam te ksiazke chocby ze wzgledu na dreszczyk emocji, jaki mozemy poczuc podczas lektury. Nie tylko dla fanow serii.

Zachecam do czytania 15 tomu przygod Macbetha bo tym razem naprawde wiele...

• Hamish Macbeth
  • Seria: Hamish Macbeth